Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
MiNiK MASALCILAR YETiŞiYOR! Fındıklı Anaokulu'nda her hafta bir ''Türk Masalı'' ile tanışan çocuklar zamanla kendi masallarını üretmeye başladılar. Kültürüyle büyüyen minik masalcılar geliyorrr!! Kevser ŞAHiN |
Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
MiNiK MASALCILAR YETiŞiYOR! Fındıklı Anaokulu'nda her hafta bir ''Türk Masalı'' ile tanışan çocuklar zamanla kendi masallarını üretmeye başladılar. Kültürüyle büyüyen minik masalcılar geliyorrr!! Kevser ŞAHiN |