Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
ARDEŞEN MTAL ETWİNNİNG PROJESİNDE ETWİNNİNG kapsamında ARDEŞEN MTAL öğrencileri TEKNOLIOJİNİN YENİ LİDERİ Z KUŞAĞI GENÇLERİ Projesinde DERYA ATAY |
![]() |
EBA DESTEK ODAMIZ KULLANIMDA 31 Ağustos - 18 Eylül tarihleri arasında uzaktan eğitim telafi programı sürecide evlerinde internet ve bilgisayar olmayan öğrencilerimiz için okulumuzda oluşturmuş olduğumuz EBA Destek Odası bugün itibariye öğrencilerimiz tarafından kullanılmaya başlandı. Abdullah TOSUN |