Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
OKULUMUZDA ÇÖMLEK ATÖLYESİ KURULDU Okulumuz Anasınıfı öğrencilerini çömlek atölyesi etkinliğiyle el sanatlarıyla tanıştırdık. Halit Ziya SAĞBAŞ |
![]() |
MAKEBLOCK MBOT ROBOTU İLE KODLAMA YAPIYORUZ Destekleme ve Yetiştirme Kursunda 6 ve 7.sınıf öğrencileriyle MakeBlock Mbot Robotu ile kodlama etkinlikleri yapıyoruz. Hazal Merve BİLİR |
![]() |
MİNİK YILDIZLAR ANASINIFI BADMİNTON OYNUYOR, MOTOR KASLARI GELİŞİYOR. Minik yıldızlar anasınıfı büyük kas gelişimini ve el göz koordinasyonunu geliştiren badminton sporu ile eğlenerek öğrendiler. Esma Çalhan |