Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
ROTA ÇANAKKALE 12. Sınıf öğrencilerimizle birlikte Çanakkale Şehitliğini ziyaret etmek, tarih sayfalarında derin bir yolculuğa çıkıp, geçmişin kahramanlarını anma ve minnet duygularımızı tazeleme fırsatı verdi. Yavuz ASLAN , Begüm BAHRİŞ, Emir KABOĞLU |
![]() |
ÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALE ZAFERİ KAHRAMANLARINI CANLANDIRDI 18 Mart Çanakkale Zaferinin 106. yıl dönümünde şehitlerimiz rahmet ve saygıyla anıldı. Ferda Yaprak OK |
![]() |
KURTULUŞ SAVAŞI KAHRAMANLARI Kurtuluş İlkokulu 4-A sınıfı öğrencileri Öğretmenleri Canan AŞIK AVLUK rehberliğinde Sosyal Bilgiler dersi Milli Mücadele Dönemi Kurtuluş Savaşı Kahramanlarını daha iyi tanımak , anlamak ve hissetmek amacıyla kahramanlarımızın hayatlarını araştırıp , canlandırdılar. Canan AŞIK AVLUK |
![]() |
BİR KAHRAMAN TANIYORUM Denizciler İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri milli mücadele kahramanlarımızı canlandırdı. Gülsüm METOĞLU |
![]() |
HİKAYE GÜNÜM Vakıflar İlkokulu 1-B Sınıfı öğrencileri okumuş oldukları hikayelere uygun hazırlıklar yaparak hikayelerini gösteri salonunda anlattılar. Nesibe KÜLÜNK |
![]() |
1-A SINIFI ÖĞRENCİLERİ HİKAYE KAHRAMANI OLDULAR Cumhuriyet İlkokulu 1-A Sınıfı öğrencileri okumuş oldukları hikayelere uygun hazırlıklar yaparak hikayelerini sınıf ortamında anlattılar. |
![]() |
MİNİK MASAL KAHRAMANLARI Okulumuz 1-E sınıfı öğrencileri Türkçe dersleri ile ilgili olarak anlamlı bir etkinlik yaptılar. |
![]() |
4-C Sınıfımızın Bilim İnsanları ve Milli Mücadele Kahramanlarının Tanıtılması Kitaplarda okudukları, tarihe geçmiş insanları canlandırarak, kalıcı bir öğrenme gerçekleştirmeye çalışıldı. |
![]() |
İYİDERE MİNİK KALEMLERİNİ YETİŞTİRİYOR PROJESİ 02.05.2019 tarihinde okulumuzda İyidere Minik Kalemlerini Yetiştiriyor Projesi kapsamında tanıtım etkinliğimiz düzenlenmiştir. |