Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
TOHUM TOPU YAPTIK Etwinning projemiz kapsamında evlerimizde biriktirdiğimiz çekirdekleri toprak ve suyla yoğurarak okulumuz etrafındaki bahçelere attık. merve kul cengiz |
![]() |
HAYVANLARI SEVİYORUM ONLARA YARDIM EDİYORUM... Değerler Eğitimi Projesi Kapsamında Yardımsever Okul olarak Aralık Ayı Etkinliğimizi Gerçekleştirdik. Özlem YILMAZ |
![]() |
ÜRETMEYE DEVAM Kurtuluş İlkokulu 3-A sınıfı öğrencileri öğretmenleri Canan AŞIK AVLUK rehberliğinde KOA2 proje çalışmalarına uzaktan eğitim kapsamında devam ediyorlar. Canan AŞIK AVLUK |
![]() |
DOSTLARIMIZA ZİYARET... Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 5-B sınıfı bibliyofilleri ve 6-D sınıfından hayvan dostlarımız için proje hazırlayan öğrencilerimizle Rize Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettik. Zeynep HELLAÇ AKSU |