Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
VELİ ZİYARETLERİ Veli ziyaretlerimiz devam ediyor. Muhammet Ali KESTİOĞLU |
![]() |
LGS ÖNCESİ MOTİVASYON BULUŞMASI 2016 yılında kurulan okulumuzun ilk mezunları olacak 8. sınıf öğrencilerimizle LGS sınavı öncesi anlamlı bir buluşma gerçekleştirdik. HIZIR SEFERİNOĞLU |
![]() |
MASAL TERAPİSTİ SEMRA ÖZDEMİROĞLU OKULUMUZDA Masal Terapisti Semra ÖZDEMİROĞLU, Hamidiye Çözüm Koleji Anaokulu Okul Öncesi Minik Kalpler ve Meraklı Minikler sınıfı öğrencileri İle buluşarak masallar anlattı. EMİNE SARAÇ |
![]() |
KARIŞIMLARI AYIRIP AFİYETLE YEDİK Karışımları ayırma yöntemlerini kullanarak, elde edilen gıda maddelerini pişirerek afiyetle yedik. |