Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
YERALTI KAHRAMANLARINA AHDE VEFA Okulumuz İşletmlerde Mesleki Eğitim Paydaşlarımızdan Olan Çayeli Bakır İşletmeleri Müdürlüğüne Öğrencilerimizden Anlamlı Ziyaret. Mustafa AYDIN-Fatih UZUN-Abdullak KÖSE |
![]() |
MEHMET AKİF ERSOY KİTAP OKUMA YARIŞMASI MUHAMMET ALİ METOĞLU |
![]() |
ÇAYELİ ANADOLU LİSESİ'NDE AHDE VEFA Okulumuzda görev yapan tüm ekibimizin doğum günlerini birlikte kutluyoruz. CENGİZ AZMAN |
![]() |
BENZEMEZ KİMSE SANA PROJESİ 20 Mart 2019 tarihinde Hasan Yılmaz İlkokulundan mezun olarak okulumuzda öğrenim gören öğrencilerimizi ilkokul öğretmenleri ile buluşturduk. |
![]() |
"BENZEMEZ KİMSE SANA" PROJESİ Proje ile, ortaokul öğrencilerinin ilkokul öğretmenlerini ziyaretleri sağlanıyor. Bir nevi öğretmene ahde vefa, sevgi ve saygı tazeleme örneği sergilenmektedir. |