Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
HER HAFTA BİR ZEKA OYUNU .. Mustafa DURAN |
![]() |
DOĞUŞ ÇAY İLKOKULU 2-G SINIFI HER ÇOCUĞUN BIR ÇILEK FIDESI OLSUN DEDIK. Çcuklari tablet ve telefona mahkum eden zamana inat ogrencilerimizi saksıda da olsa toprakla buluşturduk |
![]() |
PAZAR KODLAMA FESTİVALİNDE YERİMİZİ ALDIK İlçemizde düzenlenen kodlama festivaline okulumuzu temsilen 5 robotik proje ile katıldık. Mehmet Şahin YAZICI |