![](images/avatar/0.jpg)
ARDEŞEN - ARDEŞEN NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU
- Tarih: 06.04.2019Okunma: 656
Okuldan Benzer Haberler
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 197 TÜRKÇESİ VARKEN…
-
Dursun Ali DEMİROK 232 CAMİLER VE DİN GÖREVLERİ HAFTASI ETKİNLİĞİMİZDEN
-
ÜLKÜ AĞGÜL 164 MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI PROGRAMI DÜZENLEDİK
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 144 YAZARLARIMIZLA GURURLUYUZ!
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 526 Z-KÜTÜPHANE GİDEN YOLLARDA ZENGİN
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 605 MEHMET ÂKİFE MEKTUP VAR
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 903 İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ
-
AYŞE GİRGİN ÇATAN 452 THE EUROPEAN DAY OF LANGUAGES
-
Hüseyin İZZETHAN 619 5,6,7 VE 8. SINIFLARA HAZIR BULUNUŞLUK SINAVLARINI YAPTIK.
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 826 4x4LÜK ÇOCUĞUM KİTAP OKUMA PROJEMİZ
KUR’AN-I KERİMDEN HAYAT ÖLÇÜLERİ 40 AYET YARIŞMASI
Ardeşen Necip Fazıl KISAKÜREK İmam Hatip Ortaokulu olarak okulumuz bünyesinde düzenlenen, Kur’an-ı Kerim’den Hayat Ölçüleri 40 Ayet Yarışması, Merkez Fatih İlkokulu konferans salonunda yapıldı. Yarışmaya, belirlenen Ayetleri mealleriyle beraber ezberleyen 16 öğrencimiz katılmıştır.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190406214609.jpg)
Kıyasıya geçen yarışmada öğrencilerimiz önceden hazırlanan zarflar arasından 1 tanesini seçerek içinde yer alan ayetleri ve meallerini okumuşlardır. Jüri tarafından yapılan değerlendirmeye göre; Kız öğrencilerimiz arasında, Zeynep AYVAZ birinci, Sena YAPICI ikinci, Melisa YAZICI üçüncü olmuştur. Erkek öğrencilerimiz arasında ise, Tuğrul ÖZYANIK birinci, Enes SERDAROĞLU ikinci, Eren KURTGÖZLÜ üçüncü olmuştur. Dereceye giren ve giremeyen tüm öğrencilerimizi bir kez daha tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıca katılımlarından dolayı etkinliklerimizde bizleri yalnız bırakmayan velilerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Etiketler: