![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 18.05.2019Okunma: 566
Okuldan Benzer Haberler
-
Ferdi Korkmaz 418 İLK ŞİİRİM
-
Ferdi Korkmaz 322 UÇURTMA ŞENLİĞİ
-
Esma Çalhan Yıldız 503 KİTAP OKUMA SEVGİSİ TEMALI SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 465 15 TEMMUZ RESİM VE FOTOĞRAF SERGİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Esma Çalhan Yıldız 620 ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 602 KASIM AYININ SEVGİ TEMASINI ATATÜRK SEVGİSİ İLE DOLU ETKİNLİKLERLE GERÇEKLEŞTİRDİK.
-
Esma Çalhan Yıldız 497 SEN HEP BİZİMLESİN ATAM
-
Esma Çalhan Yıldız 455 YAŞAMIN ANLAMI SEVGİ OKULUYUZ
-
Esma Çalhan Yıldız 411 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUZ
-
Zeynep HELLAÇ AKSU 382 PROJEMİZ KAPANIŞ WEBİNARINI MATT VE GİTARI EŞLİĞİNDE YAPTIK.
ENGELLERİ AŞMAK İÇİN EL ELE
Çayırlı ilkokulu minik yıldızlar anasınıfı öğrencileri olarak 10-16 Mayıs Engelliler haftası kapsamında engelli arkadaşlarımızı daha iyi anlayabilmek için çeşitli etkinlikler düzenledik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190518155538.jpg)
Kendimizi onların yerine koymaya çalışarak sessiz sinema oynadık, gözlerimiz kapalı bir şekilde arkadaşlarımızı tanımaya çalıştık, ellerimizi kullanmadan resim yapmaya çalıştık. Engelleri aşmak, engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için yapabileceğimiz şeyler üzerine sohbet ettik, beyin fırtınası yaparak fikirler ürettik. Engellerini aşarak, bir çok başarıya imza atmış bireylerin azim ve başarılarını örnek aldık. Aramızda engel yok, sevgi tüm engelleri kaldırır bilinciyle engelleri aşmak için el ele etkinliğimizi gerçekleştirdik.
Etiketler: