![](images/avatar/0.jpg)
Esma Çalhan Yıldız
KALKANDERE - ÇAYIRLI İLKOKULU
- Tarih: 6.03.2021 Okunma: 493
Okuldan Benzer Haberler
-
Ferdi Korkmaz 418 İLK ŞİİRİM
-
Ferdi Korkmaz 322 UÇURTMA ŞENLİĞİ
-
Esma Çalhan Yıldız 503 KİTAP OKUMA SEVGİSİ TEMALI SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 464 15 TEMMUZ RESİM VE FOTOĞRAF SERGİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Esma Çalhan Yıldız 619 ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 602 KASIM AYININ SEVGİ TEMASINI ATATÜRK SEVGİSİ İLE DOLU ETKİNLİKLERLE GERÇEKLEŞTİRDİK.
-
Esma Çalhan Yıldız 497 SEN HEP BİZİMLESİN ATAM
-
Esma Çalhan Yıldız 455 YAŞAMIN ANLAMI SEVGİ OKULUYUZ
-
Esma Çalhan Yıldız 411 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUZ
-
Zeynep HELLAÇ AKSU 382 PROJEMİZ KAPANIŞ WEBİNARINI MATT VE GİTARI EŞLİĞİNDE YAPTIK.
DOĞADAN YARARLANDIK, KUKLA TASARLADIK
Çayırlı İlkokulu Minik Yıldızlar anasınıfı öğrencileri olarak yürütmekte oduğumuz "Nature Loves Art" eTwinning projesi kapsamında doğadan yararlanarak kuklalar tasarladık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/348531615054752.jpg)
Doğal malzemeleri ön plana aldığımız projemizde her hafta farklı bir çalışma yaparak doğal malzemeleri kullanarak çeşitli çalışmalar yaparak güzel ürünler ortaya çıkarmaya alışıyoruz. Doğayı ve doğanın bize sunduklarını önemsiyoruz, çevre dostu , doğaya zarar vermeyecek , doğadan yararlanarak oluşturduğumuz çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu haftaki çalışmamız da doğadan topladığımız ağaç dalları ile kuklalar tasarladık. Proje çalışmamızı kitap etkinliği ile bütünleştirerek "Değnek Adam" kitabını okuduk. Proje çalışmamız ile entegre ederek ağaç dallarını iplerle dolayıp süsledik kuklalar hazırladık. Hazırladığımız kuklalar ile kukla draması gerçekleştirdik. Çok keyirli bir çalışma oldu.
Etiketler: