Zeynep HELLAÇ AKSU
KALKANDERE - ÇAYIRLI İLKOKULU
- Tarih: 14.01.2021Okunma: 603
Okuldan Benzer Haberler
-
Ferdi Korkmaz 418 İLK ŞİİRİM
-
Ferdi Korkmaz 322 UÇURTMA ŞENLİĞİ
-
Esma Çalhan Yıldız 503 KİTAP OKUMA SEVGİSİ TEMALI SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 465 15 TEMMUZ RESİM VE FOTOĞRAF SERGİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Esma Çalhan Yıldız 620 ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 602 KASIM AYININ SEVGİ TEMASINI ATATÜRK SEVGİSİ İLE DOLU ETKİNLİKLERLE GERÇEKLEŞTİRDİK.
-
Esma Çalhan Yıldız 498 SEN HEP BİZİMLESİN ATAM
-
Esma Çalhan Yıldız 455 YAŞAMIN ANLAMI SEVGİ OKULUYUZ
-
Esma Çalhan Yıldız 411 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUZ
-
Zeynep HELLAÇ AKSU 382 PROJEMİZ KAPANIŞ WEBİNARINI MATT VE GİTARI EŞLİĞİNDE YAPTIK.
ÇAYIRLI'DA İNGİLİZCE HİKAYE SAATİ
Kalkandere Çayırlı İlkokulu'nda 3 ve 4. Sınıflarımızla İngilizce hikaye okuma saati yaptık.
Projemiz Let's Climb English Ladder & Slide ! kapsamında etkinliklerimiz devam ediyor.Bu ay drama, hikaye anlatımı ve pandomim etkinliklerine yer veriyoruz. 3. ve 4. sınıflarımızla hikaye saatinde çeşitli etkinlikler düzenledik. Hikaye anlatımı, bir plan gerektirir. Hikaye öncesi, hikaye sırasında ve hikaye sonrası etkinlikleri içerir. Bizler de bu plana uygun etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Hikaye anlatımı öncesi rahat ve huzurlu bir ortam sağladık.Akabinde Öğretmenimiz bizi İngilizce hikaye kitapları ile tanıştırdı. Bitmoji karekterimiz ile hikayemiz de geçen kelimeleri öğrendik. Sonra projemizin storyjumper'da hazırlanan hikaye kitabı ile tanıştık. Ardından hikayemizi dinledik.(Uzaydaki Günüm). Hikaye sonrasında ise hikayede geçen resimleri sıraya koyma, resimler hakkında konuşma etkinliklerini gerçekleştirdik.3. sınıflarımızda ise hikayedeki karakterleri seslendirdik. Öğrencilerimizin dikkatlerini çeken ve çok beğendikleri bir etkinlik oldu.
Etiketler: