![](images/avatar/0.jpg)
Zeynep HELLAÇ AKSU
- Tarih: 11.01.2021Okunma: 500
Okuldan Benzer Haberler
-
Hacer DERECİ 359 EFENDİMİZ (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Evren BEKTAŞOĞLU 626 OKUMA PARKURU
-
Veysi SEVİMLİKURT 370 SIRRIMI TUT GÜVENİLİR OL
-
Zeynep OĞUZ 496 LOVE YOUR PLANET!
-
Zeynep OĞUZ 446 19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
-
Zeynep OĞUZ 646 23 NİSAN COŞKUSU BAŞLADI!
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 512 İŞE YARAMAZ DEME BELKİ SANAT OLUR
-
Zeynep OĞUZ 551 OUR TOURISM POSTERS
-
Hacer DERECİ 578 EFENDİMİZ'E (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 452 ÇALIŞMANIN MEYVESİ BAŞARMAKTIR
J.O.C.A. TAKIM ÇALIŞMALARI DÖRT OKUL, ÜÇ ÜLKE
Kalkandere Çayırlı Ortaokulu 7-A sınıfı olarak projemiz etkinliklerimize devam ediyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202101112249517.jpg)
J.O.C.A karışık ülke takım etkinliklerinde bu ay, dört okul, üç ülke etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz, projemiz kapsamında ülkemizde Şanlıurfa-Göbeklitepe'yi tanıttılar. Öncelikle, Şanlıurfa ilimizi öğrencimiz Umut, hazırladığı sunumu ile tanıttı.Akabinde Öğrencimiz Nisanur, Göbeklitepe sunumunu gerçekleştirdi. Ögrencimiz Umutcan, sınıfımızın hazırladığı Göbeklitepe albümünü tanıttı. Öğrencimiz Abdullah storyboard'da hazırladığı diyaloglardan birini konuklardan biriyle canlandırdı. Öğrencimiz İrem, sınıfımızın hazırladığı videoyu sundu.Son olarak hepimiz için artık gelenekselleşen kahoot oyununu uyguladık. Öğrencilerimizin heyecanı görülmeye değerdi. İngilizce sunum yapmak onlar için çok güzel bir deneyim oldu. Portekizli arkadaşlarının sunumlarını da dinlediler, ve onların görmeyi istedikleri yerler hakkında bilgi edindiler.
Etiketler: