![](images/avatar/0.jpg)
Zeynep Hellaç Aksu
- Tarih: 4.12.2020Okunma: 417
Okuldan Benzer Haberler
-
Hacer DERECİ 359 EFENDİMİZ (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Evren BEKTAŞOĞLU 626 OKUMA PARKURU
-
Veysi SEVİMLİKURT 370 SIRRIMI TUT GÜVENİLİR OL
-
Zeynep OĞUZ 496 LOVE YOUR PLANET!
-
Zeynep OĞUZ 445 19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
-
Zeynep OĞUZ 645 23 NİSAN COŞKUSU BAŞLADI!
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 511 İŞE YARAMAZ DEME BELKİ SANAT OLUR
-
Zeynep OĞUZ 551 OUR TOURISM POSTERS
-
Hacer DERECİ 577 EFENDİMİZ'E (SAV) BİR SELAM DA SEN GÖNDER
-
Nihal HELLAÇ SEVİMLİKURT 452 ÇALIŞMANIN MEYVESİ BAŞARMAKTIR
ÇAYIRLI ORTAOKULU J.O.C.A. TAKIMININ MİSAFİRİ VAR.
Kalkandere Çayırlı Ortaokulu 7-A sınıfı eTwinning projeleri J.O.C.A. (just one click away) kapsamında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Hindoloji Bölümü hocalarından Doç.Dr. Yalçın KAYALI'nın Tac Mahal ile ilgili sunumlarına katıldılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202012042215536.jpg)
Projemiz J.O.C.A.'nın ilk ay etkinliklerini Doç.Dr. Yalçın KAYALI'nın Tac Mahal ile ilgili sunumlarıyla bitirdik. Öğrencilerimiz hocamızı büyük bir ilgiyle dinledi. Sunum sonunda kendilerine sorularını yönelttiler.Tac Mahal hakkında bilgilerini derinleştirdiler. Hocamız öğrencilerimizle birlikte bu tarz bir etkinlikte olmaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Etkinliğimizi bir kahoot oyunuyla bitirdik. Sayın Doç.Dr. Yalçın KAYALI'ya bizimle paylaştığı değerli bilgilerden, samimiyetinden ve emeklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz.
Etiketler: