![](images/avatar/0.jpg)
ZEYNEP HELLAÇ AKSU
KALKANDERE - ÇAYIRLI İLKOKULU
- Tarih: 2.11.2020Okunma: 324
Okuldan Benzer Haberler
-
Ferdi Korkmaz 418 İLK ŞİİRİM
-
Ferdi Korkmaz 322 UÇURTMA ŞENLİĞİ
-
Esma Çalhan Yıldız 503 KİTAP OKUMA SEVGİSİ TEMALI SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 465 15 TEMMUZ RESİM VE FOTOĞRAF SERGİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Esma Çalhan Yıldız 620 ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 603 KASIM AYININ SEVGİ TEMASINI ATATÜRK SEVGİSİ İLE DOLU ETKİNLİKLERLE GERÇEKLEŞTİRDİK.
-
Esma Çalhan Yıldız 498 SEN HEP BİZİMLESİN ATAM
-
Esma Çalhan Yıldız 455 YAŞAMIN ANLAMI SEVGİ OKULUYUZ
-
Esma Çalhan Yıldız 411 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUZ
-
Zeynep HELLAÇ AKSU 382 PROJEMİZ KAPANIŞ WEBİNARINI MATT VE GİTARI EŞLİĞİNDE YAPTIK.
ETWINNING PROJE ETKİNLİKLERİMİZ
Kalkandere Çayırlı İlkokulu minikleri proje kapsamında drama sınıfımızda sevimli kuklalarımızla şarkılarını söylediler.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20201111153643!.jpg)
Kuruculuğunu Fındıklı Toki Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Nebile Uslu KAPLAN ve Çayırlı İlkokulu İngilizce Öğretmeni Zeynep Hellaç AKSU ‘nun yaptığı; Portekiz, Romanya, Polonya, Yunanistan, Bulgaristan, Litvanya, Gürcistan ve Ukrayna’nın da aralarında bulunduğu toplamda 20 ortaklı LET'S CLIMB ENGLISH LADDER AND SLIDE eTwinning Proje ekibi nihayet çalışmalarına başlıyor. Proje ekibi olarak, öğrencilerimizin yabancı dil öğrenirken motivasyonlarını artırmak, olumlu tutumlar geliştirmelerini sağlamak, dört temel beceriyi geliştirmeleri için gerekli becerilerle donatmak, enerjilerini dil öğrenmeye yönlendirmeye teşvik etmek ve en önemlisi İngilizce dilini eğlenerek öğrenmelerini sağlamak başlıca hedeflerimizdir. Projemizin simgesi olan kaydırakta , merdivenin her bir basamağı öğrencilerimizin ilgi, ihtiyaç ve öğrenme stillerine göre tasarlanan etkinliklerle donatılacak ve proje sonunda yeni bir dil öğrenmenin ne kadar kolay ve zevkli olduğunu çocuklarımıza aşılamış olacağız.Bu kapsamda ilk etkinliklerimize müfredatımız kapsamında şarkılarımızla başladık. Burada olup İngilizce şarkı söylemek çok güzel dönütleri bizleri daha da motive ediyor.
Drama sınıfımızdaki etkinliğimizden bir kesit
Etiketler: