![](images/avatar/0.jpg)
Hüsamettin KAYMAKÇI
- Tarih: 14.10.2020Okunma: 420
Okuldan Benzer Haberler
-
Hüsamettin KAYMAKÇI 178 VELİ ZİYARETLERİMİZ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
-
SERKAN GÖK 251 ROBOTEK RİZE YARIŞMASINDA FİNALE ADIM ADIM
-
Hüsamettin KAYMAKÇI 420 OKULUM TEMİZ BELGESİ ALDIK
-
Feyza Türk 788 UZAKTAN SORULAR
-
Gizem Avcı 477 BİLSEM ZİYARETİ
-
Feyza Türk 517 KENDİ DENEYİNİ KENDİN SEÇ
-
Funda CİVELEK 1014 DEREPAZARI ALİ RIZA YILMAZ ORTAOKULU BÜTÜN MADALYALARI TOPLADI
-
Sümeyra KORKMAZ - Funda CİVELEK 804 İYİ Kİ DOĞDUN
-
670 Gölü, Denizi Bıraktık; Okyanusu Oltalıyoruz
-
441 Faydalı Zaman Etkinliği
OKULUM TEMİZ BELGESİ ALDIK
Velilerimizin çocuklarını güvenle gönderebilecekleri bir okul için güzel bir çalışmaya imza attık. Emek veren, katkı sağlayan tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202010141422330.jpg)
Pandemi döneminde okulumuzu eğitim-öğretime açabilme gayretiyle tüm dikkatimizi öğrencilerimizin sağlığı ve hijyenine yoğunlaştırdık. Bu süreç içerisinde de "Okulum Temiz Belgesi" için başvurumuzu yaptık. Rize ilimizin şirin bir sahil kasabası olan Derepazarı ilçemizde bu prestij belgesini almanın gururunu ve onurunu yaşadık. Bu süreçte bize desteğini esirgemeyen başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ömer KESKİN beye, tüm sıra ve masalarımızın tekli olması için maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Derepazarı Belediye Başkanımız Sn. Selim METİN beye ve Okul Aile Birliği yönetimimize teşekkürü bir borç biliyoruz.
Etiketler: