![](images/avatar/0.jpg)
Binnur KILIÇ
- Tarih: 20.05.2019Okunma: 782
Okuldan Benzer Haberler
-
Duygu ÇOLAK AVCI Sevde ALTUNAY 499 PERMAKÜLTÜR DOĞAMIZDA VAR E TWİNNİNG PROJEMİZ
-
BİNNUR KILIÇ 946
-
BİNNUR KILIÇ 780 DENEY(E)LİM BİRLİKTE LET'S EXPERIMENT ETWİNNİNG PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
BİNNUR KILIÇ 729 ROBOTICS IQ ETWINNING PROJEMİZİN ÇALIŞMALARI
-
BİNNUR KILIÇ 786 STEM AT SCHOOL(OKULDA STEM) ETWİNNİNG PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
Binnur KILIÇ 818 OKULUMUZDA AFETLERE HAZIRLIK TATBİKATI
-
Binnur KILIÇ 854 SIFIR ATIK PROJESİ RİÇEV GEZİSİ
-
Binnur KILIÇ 1108 OKUL DIŞI ÖĞRENME ORTAMLARI MESLEK TANITIM GEZİSİ
-
Binnur KILIÇ 911 LÖSEMİ FARKINDALIK
-
Binnur KILIÇ 665 KAHRAMAN ASKERLERİMİZE SELAM
ÇAYELİ MERKEZ ANAOKULUNDA RAMAZAN SEVİNCİ
“Eğer tadını bilirseniz, ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir” der Necip Fazıl Kısakürek.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190520134031.jpg)
Bir hadis-i şerifte de; “Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir.” denmektedir. Paylaşmayı ve yardımlaşmayı önemseyen, bu değerleri yaşatmak için çaba sarf eden bir millet olarak bizler de ağaç yaş iken eğilir sözünden hareketle, çocuklarımıza da bu değerleri kazandırmayı hedefledik.
İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayında paylaşmak ve yardımlaşmak gibi değerlerimizi en güzel şekilde çocuklarımıza kazandırabilmek için,ihtiyaç sahiplerine dağıtmak üzere, değerli velilerimizin katkılarıyla ramazan kolileri hazırladık. Çocuklarımızın kendi elleriyle hazırladıkları yardım kolileri için katkıda bulunan velilerimize ve Çayeli Merkez Anaokulu personeline teşekkür ediyoruz.Ayrıca kolilerimizin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında bize yardımcı olan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet YILMAZ hocamıza da teşekkür ediyoruz.
Etiketler: