Hasan ÖZTÜRK
- Tarih: 17.05.2020Okunma: 1935
Okuldan Benzer Haberler
-
Osman EKŞİOĞLU 81 KARİYER GÜNLERİ - HUKUK
-
Pınar ERDEM, Tuba KOPUZ 88 YAZAR-OKUR BULUŞMALARI
-
HASAN ÖZTÜRK 369 KODLAMA HAFTASI ETKİNLİĞİMİZ
-
Hasan ÖZTÜRK 1935 19 MAYIS 3 BOYUTLU TASARIMLAR VE KODLAMA ÇALIŞMALARIMIZ
-
Hasan ÖZTÜRK 631 5 ve 6. SINIFLARIMIZDA EVDE HAYAT VAR
-
Aysel AKYASAN 644 EVDE DENEY ETKİNLİKLERİ
-
Burcu ÇOBAN 651 8. SINIFLARIMIZIN VELİ TOPLANTISI YAPILDI
-
Mehmet Şahin YAZICI 713 ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTIMIZI YAPTIK
-
Hasan ÖZTÜRK 853 KORONAVİRÜS SUNUMU HAZIRLANDI
-
Hasan ÖZTÜRK 838 ARDUINO RGB LED UYGULAMASI YAPTIK
19 MAYIS 3 BOYUTLU TASARIMLAR VE KODLAMA ÇALIŞMALARIMIZ
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel etkinlik yapıldı.
Bilişim teknolojileri dersi kapsamında bu haftaya özel tinkercad tasarımları yapıldı. Tasarımların bazılarında hazır şablonlar kullanılmış olsa da öğrencilerimin gayretini gözardı edemem. Bu sebeple yapılan çalışmalardan bazı görüntüleri paylaşıyorum. Bandırma vapuru, 19 Mayıs konulu anahtarlık ve kalem çizimleri yapan öğrencilerime teşekkür ederim. Uzaktan da olsa çalışmalarımızı verimli şekilde yapmaya çalışıyoruz.
5 ve 6. sınıflarımızda destekleme ve yetiştirme kurslarımızda başladığımız code.org çalışmalarımıza uzaktan eğtim ile devam ediyoruz. Algoritma konusunun öğrencilerimizde tamamen kavranması için bu etkinliklerimiz önemldir. Blok tabanlı kodlama çalışması yaparak kodlamayı öğrenen öğrencilerimizden ileri seviyeye gelenler için Scratch üzerinden etkinlikler yapmaktayız. Öğrencilerimize video eğitimleri göndererek canlı eğitim aksaklığı yaşamadan video üzerinden derslerini takip edip uygulamalarını gerçekleştirmektedirler.
Etiketler: