![](images/avatar/0.jpg)
HIZIR SEFERİNOĞLU
ARDEŞEN - ARDEŞEN NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU
- Tarih: 11.05.2020Okunma: 454
Okuldan Benzer Haberler
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 197 TÜRKÇESİ VARKEN…
-
Dursun Ali DEMİROK 232 CAMİLER VE DİN GÖREVLERİ HAFTASI ETKİNLİĞİMİZDEN
-
ÜLKÜ AĞGÜL 164 MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI PROGRAMI DÜZENLEDİK
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 144 YAZARLARIMIZLA GURURLUYUZ!
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 526 Z-KÜTÜPHANE GİDEN YOLLARDA ZENGİN
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 605 MEHMET ÂKİFE MEKTUP VAR
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 903 İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ
-
AYŞE GİRGİN ÇATAN 451 THE EUROPEAN DAY OF LANGUAGES
-
Hüseyin İZZETHAN 619 5,6,7 VE 8. SINIFLARA HAZIR BULUNUŞLUK SINAVLARINI YAPTIK.
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 825 4x4LÜK ÇOCUĞUM KİTAP OKUMA PROJEMİZ
RAMAZAN KOLİLERİMİZ
Rahmet ayı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle başlattığımız Ramazan Kumanyası etkinliğimiz devam ediyor. Necip Fazıl Kısakürek ailesi olarak yapılan infaklar Ramazan kumanyası olarak kardeşlerimize ulaşıyor.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202005112304174.jpg)
Bugün dağıtılanlarla beraber toplamda 36 Koli kardeşliğimizin nişanesi olarak sahiplerine ulaştırılmıştır. Adeta Kardeş olmak için illa karındaş olmaya gerek olmadığını haykıran, açıktan ve gizliden infakta bulunup bu güzel icraatta zerre emeği olan herkesten Rabbim razı olsun. Keselerinden bereket, yuvalarından huzur, vücutlarından sağlık eksik olmasın. Ayrıca kolilerin hazırlanmasında ve dağıtılmasında çok büyük emekleri olan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Dursun Ali DEMİROK ile Sosyal Bilgiler Öğretmeni Arif TEMUR'a NFK İHO ailesi olarak çok müteşekkir olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.
Etiketler: