Özgür POLAT
- Tarih: 28.03.2020Okunma: 674
Okuldan Benzer Haberler
-
Gökhan ÇELİK 729 AHMET HAMDİ NURZAN İSHAKOĞLU ANADOLU LİSESİ ERASMUS K210 "ENRİCHİNG MEDİA LİTERACY"
-
Özgür POLAT 674 CORONAVİRÜS SALGINIYLA MÜCADELEYE OKULUMUZDAN KATKI
-
Özgür POLAT 737 DEPREM TATBİKATI
-
Özgür POLAT 677 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Özgür POLAT 615 FARKINDALIK EĞİTİMİ
-
Özgür POLAT 697 DEĞERLER EĞİTİMİ
-
961 ÖLÇME DEĞERLENDİRME TEKNİKLERİ
-
681 MESLEKİ ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
-
493 RAMAZAN AYI SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZE DEVAM EDİYORUZ
-
711 İNTERAKTİF OKUMA PROJESİ
CORONAVİRÜS SALGINIYLA MÜCADELEYE OKULUMUZDAN KATKI
Tüm Dünyada ve Ülkemizde yaşanmakta olan coronavirüs salgınıyla en ciddi mücadeleyi sağlık çalışanlarımız vermekte. Ahmet Hamdi-Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi'de sağlık çalışanlarına destek olmak için kolları sıvadı.
Gönüllü öğretmenlerimiz sağlık çalışanlarına verilmek üzere siperlikli maske yapmak için biraraya geldi. Salgınla mücadeleye verdikleri destekten ötürü projeye katılan öğretmenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Etiketler:
YORUMLAR
H
Hüseyin ŞAHİN (İlçe Milli Eğitim Müdürü) 2.04.2020
Cevapla
Bu zor günlerde harika iş çıkardınız. Her türlü övgüyü değersiniz. Okul Müdürü Özgür Hocam ve ekibine teşekkür ederim. Yaptığınız siperlikli maske bir çok kurumun ihtiyacını karşıladınız. Allah sizlerden razı olsun
Bu zor günlerde harika iş çıkardınız. Her türlü övgüyü değersiniz. Okul Müdürü Özgür Hocam ve ekibine teşekkür ederim. Yaptığınız siperlikli maske bir çok kurumun ihtiyacını karşıladınız. Allah sizlerden razı olsun
Y
C