![](images/avatar/0.jpg)
HIZIR SEFERİNOĞLU
ARDEŞEN - ARDEŞEN NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU
- Tarih: 10.03.2020Okunma: 734
Okuldan Benzer Haberler
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 197 TÜRKÇESİ VARKEN…
-
Dursun Ali DEMİROK 232 CAMİLER VE DİN GÖREVLERİ HAFTASI ETKİNLİĞİMİZDEN
-
ÜLKÜ AĞGÜL 164 MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI PROGRAMI DÜZENLEDİK
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 144 YAZARLARIMIZLA GURURLUYUZ!
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 526 Z-KÜTÜPHANE GİDEN YOLLARDA ZENGİN
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 605 MEHMET ÂKİFE MEKTUP VAR
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 902 İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ
-
AYŞE GİRGİN ÇATAN 451 THE EUROPEAN DAY OF LANGUAGES
-
Hüseyin İZZETHAN 619 5,6,7 VE 8. SINIFLARA HAZIR BULUNUŞLUK SINAVLARINI YAPTIK.
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 825 4x4LÜK ÇOCUĞUM KİTAP OKUMA PROJEMİZ
SABAH NAMAZI BULUŞMALARIMIZ...
1. Dönemden beri sürdürdüğümüz ve bir kez hava muhalefeti nedeniyle gerçekleştiremediğimiz cumartesi sabah namazı buluşmalarımız için bu hafta Medine Camisindeydik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202003101810479.jpg)
Namazın öncesinde İmam Zekeriya DÖNE'nin vaazını dinleyen çocuklarımız, namazın eda edilmesinin ardından Din Kültürü Öğretmeni İlyas TOPÇU'nun sohbetinden istifade ettiler. Ardından her hafta olduğu üzere Kuran-ı Kerim okuma çalışmalarına geçildi. Okul Müdürü Sami Kemal OĞUZ'un ve Okul Aile Birliği Başkanımız Abdurrahman ŞAHİNTÜRK'ün yaptırdığı çalışmaların sonunda kahvaltı programına iştirak edildi.
Evlatlarını alıp namaza gelen velilerimize, öğrencilerin ulaşımını sağlayarak onları yalnız bırakmayan öğretmenlerimize Allah razı olsun diyor; bir sonraki buluşmaya tüm velilerimizi, öğrencilerimizi davet ediyoruz.
Etiketler: