![](images/avatar/0.jpg)
Esma Çalhan
- Tarih: 2.03.2020Okunma: 853
Okuldan Benzer Haberler
-
Ferdi Korkmaz 419 İLK ŞİİRİM
-
Ferdi Korkmaz 322 UÇURTMA ŞENLİĞİ
-
Esma Çalhan Yıldız 503 KİTAP OKUMA SEVGİSİ TEMALI SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 465 15 TEMMUZ RESİM VE FOTOĞRAF SERGİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Esma Çalhan Yıldız 620 ARALIK AYI ETKİNLİKLERİMİZ
-
Esma Çalhan Yıldız 603 KASIM AYININ SEVGİ TEMASINI ATATÜRK SEVGİSİ İLE DOLU ETKİNLİKLERLE GERÇEKLEŞTİRDİK.
-
Esma Çalhan Yıldız 498 SEN HEP BİZİMLESİN ATAM
-
Esma Çalhan Yıldız 456 YAŞAMIN ANLAMI SEVGİ OKULUYUZ
-
Esma Çalhan Yıldız 412 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUZ
-
Zeynep HELLAÇ AKSU 382 PROJEMİZ KAPANIŞ WEBİNARINI MATT VE GİTARI EŞLİĞİNDE YAPTIK.
ELAZIĞ İÇİN DOKUYORUZ, KALPLERE DOKUNUYORUZ
Çayırlı ilkokulu anasınıfı olarak Sanat ile İç İçe Eğlence Etwinning projemiz kapsamında her ay belirli olan etkinlik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/etkinlik_foto/dosya_202003031650195.jpg)
Projemiz kapsamında her ayın sonunda projeye katılan katılımcı okul ve öğrencilerimiz ile ortak bir ürün ortaya çıkarıyoruz. Şubat ayının ortak çalışması olarakda Elazığ da meydana gelen deprem sonrasında oradaki depremzede vatandaşlarımızın kalplerini ısıtabilmek adına ilmek ilmek dokuyarak battaniye hazırladık. Sanat ile İç İçe Eğlence etwining projemiz kapsamında her ay belirli olan etkinlik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Her ayın sonunda projeye katılan katılımcı okul ve öğrencilerimiz ile ortak bir ürün ortaya çıkarıyoruz. Şubat ayının ortak çalışması olarak da Elazığ da meydana gelen deprem sonrasında oradaki depremzede vatandaşlarımızın kalplerini ısıtabilmek adına ülkemizin çeşitli bölgelerinden bir çok öğrenci ve öğretmenin emeği ile ilmek ilmek dokuyarak battaniye hazırladık.
Etiketler: