İYİLİKTE YARDIMLAŞAN SINIFLAR

Ailelerini kaybeden, sahipsiz ve korumasız kalan yetimlerin çoğu İslam coğrafyası üzerinde bulunuyor. Misyoner kuruluşlar sahipsiz kalan milyonlarca yetim çocuğa Müslüman ülkelerde bile ulaşıp onları kendi çıkarları için kullanıyor.yidere Merkez İlkokulu olarak bizlerde bu yetimlere sahip çıkmak, çocuklarımızda merhamet duygusunu geliştirmek amacı ile 'İyilikte Yarışan Sınıflar Projesine' Müslüman 2 Yetim Çocuğa bir yıl süre ile sahip çıkmak istiyoruz. Bizlerin ve Çocuklarımızın ufak birikimleri bu iki çocuğa ümit ışığı olacağı kanaatindeyiz.

Ailelerini kaybeden, sahipsiz ve korumasız kalan yetimlerin çoğu İslam coğrafyası üzerinde bulunuyor. Misyoner kuruluşlar sahipsiz kalan milyonlarca yetim çocuğa Müslüman ülkelerde bile ulaşıp onları kendi çıkarları için kullanıyor.yidere Merkez İlkokulu olarak bizlerde bu yetimlere sahip çıkmak, çocuklarımızda merhamet duygusunu geliştirmek amacı ile 'İyilikte Yarışan Sınıflar Projesine' Müslüman 2 Yetim Çocuğa bir yıl süre ile sahip çıkmak istiyoruz. Bizlerin ve Çocuklarımızın ufak birikimleri bu iki çocuğa ümit ışığı olacağı kanaatindeyiz.Etiketler:   

YORUMLAR


Y
Yaşar Koçak      2.03.2020     
Pek çok okul için örnek çalışma olmuş. Emeği geçenleri tebrik ediyorum...

  • Halil ÖZÇELİK      2.03.2020
    Cengaverlerim adına teşekkür ederim müdürüm
A
Adem GÜNDÜZ      3.03.2020     
Adem GÜNDÜZ (İkizdere Milli Eğitim Müdürü) Tebrik ediyorum. Güzel bir çalışma... Örnek olmasını diliyorum.

T
Tarık ER      3.03.2020     
İlçemiz adına çok güzel bir etkinlik olmuş. Emeği gecen herkese teşekkür ederiz. Diğer okullarımızada örnek olacak bir çalışma yapıyorsunuz.