![](images/avatar/0.jpg)
EMİNE BARIŞ
- Tarih: 20.02.2020Okunma: 687
Okuldan Benzer Haberler
-
Hakkı GÜLTEKİN 56 ÇAY İLKOKULUNDAN ÇEDES KAPSAMINDA SEVGİ-DOSTLUK-VEFA TEMALI FAALİYETLER
-
Hakkı GÜLTEKİN, Lale ÖZDEMİR, Leyla TURAN 64 ÇAY İLKOKULUNDAN ÇEDES KAPSAMINDA VATANSEVERLİK TEMALI FAALİYETLER
-
Emine BARIŞ 243 STEM'SİZ OLMAZ
-
Hatice VEREP 85 ÇAY İLKOKULUNDAN MİSAFİRİNİZ VAR.
-
Hakkı GÜLTEKİN 176 ÇAY İLKOKULUNDA ÇEDES ÇALIŞMALARI YARDIMLAŞMA VE MERHAMET TEMASIYLA DEVAM EDİYOR.
-
Hakkı GÜLTEKİN 135 ÇAY İLKOKULUNDAN ÇEDES KAPSAMINDA SORUMLULUK ve ÖZDENETİM TEMALI FAALİYETLER
-
Emine BARIŞ 487 ÇAY ANASINIFI KIZILAY HAFTASINDA GENÇ GÖNÜLLÜLERLE BULUŞTU
-
Emine BARIŞ 1055 ÇAY İLKOKULU ÇALIŞKAN ARILAR ANASINIFI RİZE MÜZESİNDE
-
Emine BARIŞ 994 KAĞIT ROKET DENEYİ-EVERY STORY ONE STEAM -STEM EXPLORATION CAMPAIGN
-
Emine BARIŞ 419 ÇALIŞKAN ARILAR ARILARA KOVAN TASARLADI
e Twinning PROJELERİ ORTAK NOKTASI RİÇEV
Rize Çay İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni Emine BARIŞ ve öğrencileri , e-Twinning Projeleri MİNİK ELLERLE SANATA DOKUN Şubat ayı Atık Materyallerle Oyuncak Yapımı Atölye Çalışması,SIFIR ATIKLA KODLUYORUM ,Okul Öncesinde STEM Etkinlikleri projelerinin ortak noktası olan GERİ DÖNÜŞÜM ÜRÜNLERİNİ yakından gözlemlemek ve bu konuda farkındalık kazanmak amacı ile Vakıflar İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni Derya ATAY ve öğrencileriyle RİÇEV'e gezi yapıldı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200220231412.jpeg)
E-Twinning Projeleri kapsamında RİÇEV'e gezi düzenlendi.MİNİK ELLERLE SANATA DOKUN ,şubat ayı ailelerle geri dönüşüm materyalleri ile eğitici oyuncak yapma atölyesi,SIFIR ATIKLA KODLUYORUM projesinde kodlama materyallerinin atık materyallerden faydalanılarak yapılması, ,OKUL ÖNCESİNDE STEM ETKİNLİKLERİ projesinde atık materyallerle tasarıma uygun materyaller üretme konusunda ortak noktası bulunan RİÇEV 'e alan gezisi yapılmıştır.Bu gezi ile Geri dönüşümün önemi, çevreye faydası,çevre mühendisi görevlileri tarafından açık ve anlaşılır bir dille anlatılmıştır.
Etiketler: