![](images/avatar/0.jpg)
Ayhan AVCI
- Tarih: 20.02.2020Okunma: 1024
Okuldan Benzer Haberler
-
ELİF DUYSAK 565 HALK OYUNLARI YARIŞMASINDA İL 1. Sİ OLDUK
-
ZAFER GÜNGÖR 546 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİMİZ ÖZEL BİR DAVETLE ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞTULAR
-
MEHMET GÜNHAL 916 TRABZON TÜNEL AKVARYUMA GEZİ DÜZENLEDİK
-
ZAFER GÜNGÖR 383 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİNDE BULUŞTUK
-
ELİF DUYSAK 303 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ PROGRAMIMIZ
-
AYHAN AVCI 620 YAMANTÜRK ORTAOKULUNDA SERAMİK EĞİTİMİ DEVAM EDİYOR
-
Mehmet İnal 780 EVDE LGS DENEMESİ
-
Ayhan AVCI 1024 YAMANTÜRK ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLER ÇAMURLA BULUŞUYOR
-
İlyas Gör 559 ULUSAL RESİM YARIŞMASINDAN GURURLANDIRAN SONUÇ
-
Ayhan AVCI 735 YAMANTÜRK ORTAOKULUNDAN DEĞERLER EĞİTİMİ PROJESİ
YAMANTÜRK ORTAOKULUNDA ÖĞRENCİLER ÇAMURLA BULUŞUYOR
Yamantürk ortaokulunda tasarım beceri atölyesi içerisinde bulunan seramik atölyesinde öğrenciler kil kullanarak birbirinden güzel ürünler ortaya koydu
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202002201451092.jpg)
Yamantürk ortaokulu öğrencileri kil çamuru kullanarak çanak, çömlek, ve çeşitli süs eşyaları üretiyor. Tasarım beceri atölyesi seramik alanında geçmişten günümüze kadar ulaşan seramik sanatı ile ilgili eğitim veriliyor. Bu eğitimler kapsamında çamurdan günlük kullanım eşyaları üreten öğrenciler ürünlerini hediyelik eşyalara dönüştürerek sevdiklerini kendi emekleri ile ortaya çıkan özgün ürünleriyle mutlu etme fırsatı yakalıyor.
Etiketler:
YORUMLAR
K
Kani celikarslan 20.02.2020
Cevapla
Okullarda cocuklarin kille buluşmasını sağlamak,boylesine güzel,anlamlı islere imza atmak ne güzel.Tebrikler.Bu iklimin yaşatılması gelecek vizyonu icin onemli.
Okullarda cocuklarin kille buluşmasını sağlamak,boylesine güzel,anlamlı islere imza atmak ne güzel.Tebrikler.Bu iklimin yaşatılması gelecek vizyonu icin onemli.
Y
C
Cengiz Azman (Çayeli Anadolu Lisesi) 22.02.2020
Cevapla
Tebrik ederim Yamantürk O. O. çok kıymetli bir emek
Tebrik ederim Yamantürk O. O. çok kıymetli bir emek
Z
ZAFER GÜNGÖR
24.02.2020
Cevapla
Öğrencilerimin Tasarım Beceri Atölyesine girdiklerinde yüzlerinde ki gülümsemeyi görmenizi isterdim.O gülümsemeye o mutluluğa herşey değer.Atölyemizin oluşturulmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
Öğrencilerimin Tasarım Beceri Atölyesine girdiklerinde yüzlerinde ki gülümsemeyi görmenizi isterdim.O gülümsemeye o mutluluğa herşey değer.Atölyemizin oluşturulmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
Y
H
Hüseyin ŞAHİN (İlçe Milli Eğitim Müdürü) 26.02.2020
Cevapla
Çalışmalarınız tüm paydaşlarımız tarafından takip ediliyor emeği geçen herkese teşekkürler
Çalışmalarınız tüm paydaşlarımız tarafından takip ediliyor emeği geçen herkese teşekkürler