![](images/avatar/0.jpg)
Muazzez TİKBAŞ
- Tarih: 2.11.2023 Okunma: 119
Okuldan Benzer Haberler
-
PAZAR FEN LİSESİ 59 E-TWINNING: GERİ DÖNÜŞÜMDE SANAT YOLCULUĞU
-
MUAZZEZ TİKBAŞ 122 ART JOURNEY IN RECYCLING (GERİ DÖNÜŞÜMDE SANAT YOLCULUĞU)
-
Muazzez TİKBAŞ 119 PRACTICE MAKES PERFECT
-
Kamil GÖRMÜŞ 506 PFL PERSONELİNİN GÖNÜLLÜ ÇALIŞMASI
-
Kamil GÖRMÜŞ 587 PFL 29 EKİM ETKİNLİKLERİ
-
Kamil GÖRMÜŞ 531 PFL UZAKTAN EĞİTİM VELİ GÖRÜŞ ANKETİ SONUÇLARI
-
Burak TURGUT 615 Pazar Fen Lisesi "Codeweek 2020" çalışmaları
-
Kamil GÖRMÜŞ 505 EBA CANLI YAZ KURSUMUZU BİTİRDİK
-
Kamil GÖRMÜŞ 545 PAZAR FEN LİSESİ ÇEVRİMİÇİ DYK VELİ TOPLANTISI
-
Kamil GÖRMÜŞ 728 PAZAR FEN LİSESİ'NDEN 15 TEMMUZ ANISINA
PRACTICE MAKES PERFECT
Çekya, İspanya , Polonya ve Türkiye’den oluşan ortaklığımızda yürütücülüğünü Pazar Fen Lisesi İngilizce Öğretmeni Muazzez Tikbaş’ın yaptığı ve tamamlamış olduğu “Practice Makes Perfect" isimli proje ile öğrencilerin girişimci düşünce yapısı geliştirildi, inovasyon çağında eleştirel düşünmeleri desteklendi, yaratıcılık yönleri konusunda rehberlik yapıldı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/148791698926826.jpeg)
Öğrencileri başarıya götürecek anahtarlardan biri olan dijital yeterliliklerin gelişmesine yardımcı olundu. Bu proje sayesinde eleştirel ve analitik düşünme yetileri gelişti ve bu şekilde gelecekteki iş hayatlarına hazırlanmalarına yardımcı olundu. Ayrıca proje sayesinde yeni arkadaşlıklar kuruldu, farklı kültürler tanındı, farklı kültürlere ait çalışma hayatı konusunda bilgiler edinildi. Öğrencilerin girişimcilik ve işgücüne etkin katılım yetkinlikleri gelistirildi, iş hayatını öğrenmelerine yardımcı olundu. Proje süresince keyifli çalışmalar gerçekleştirildi.Tamamen farklı ve birbirinden uzak dört ülkeden oluşan ortaklık sayesinde başarılı çalışmalar ortaya konuldu.
Etiketler: