![](images/avatar/0.jpg)
Mustafa AYDIN
- Tarih: 24.03.2023Okunma: 215
Okuldan Benzer Haberler
-
Mustafa AYDIN 85 FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZ İÇİN KERMES DÜZENLEDİK
-
Mustafa AYDIN 215 OSMAN ERKAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TEK YÜREK...
-
Musra AYDIN 239 SAYIN DR. FARUK ÖNDAĞ'IN SINAV SÜRECİ SEMİNERİNE KATILDIK
-
Musra AYDIN 220 HİTABET VE MESLEKİ UYGULAMA DERSİ
-
Mustafa AYDIN 250 BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ÇALIŞMALARIMIZ
-
Mustafa AYDIN 266 TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI
-
Mustafa AYDIN 294 ÖRNEK ÖĞRENCİLERİMİZE BELGELERİNİ VERDİK
-
Mustafa AYDIN 275 SABAH NAMAZINDA BULUŞUYORUZ...
-
Mustafa AYDIN 259 LGS DENEMESİ
-
Mustafa AYDIN 335 YKS SÜREÇ DEĞERLENDİRME SINAVI
OSMAN ERKAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ TEK YÜREK...
ALLAH TEALA BUYURDU Kİ: EY ADEM OĞLU İNFAK ET Kİ, SANADA İNFAK EDİLSİN...
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/143051679668340.jpg)
Ülkemizde yaşanan deprem afetinden sonra ülke olarak tek yürek olduk, büyük küçük, yaşlı, genç demeden deprem bölgesindeki insanlarımızın yaralarını sarmak için seferber olduk, olmaya da devam ediyoruz. Biz de Osman Erkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ailesi olarak okul idaremizle, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle ve velilerimizle birlikte okulumuzda ve ilçe merkezimizde kermes düzenledik ve topladığımız 28 bin tl meblaın 14 bin tl'sini nakdi olarak Rize Afad Müdürlüğü aracılığıyla deprem bölgemize ulaştırdık. Kalan kısmını ise yardım kolileri hazırlayarak deprem zedelerimizin ihtiyaçlarını gidermek için Güneysu Sosyal Yardımlaşma Vakfına gönderdik. Bu organizasyonda emeği geçen ve duyarlılık gösteren okul idaremize, öğretmenlermize, veli ve öğrencilerimize teşekkür ediyor Allah kabul etsin diyoruz.
Etiketler: