![](images/avatar/0.jpg)
ALPER AVLUK
- Tarih: 22.01.2020Okunma: 1183
Okuldan Benzer Haberler
-
OSMAN AKGÜN 84 RİZE ŞEHİR MÜZESİ GEZİSİ
-
Miktat Bozkan 107 ÖĞRENCİMİZ ALİ KILINÇ GREKOROMEN TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONU OLDU
-
Miktat Bozkan 93 ŞİİR OKUMA YARIŞMASI
-
Miktat Bozkan 79 DÖNEM SONU ETKİNLİKLERİ
-
Ömer ZİLAN 168 GÜNEYSU SPOR LİSESİ ÖĞRENCİSİ UMUT KORK, TÜBİTAK 2204-A PROJESİYLE GÜNEŞ ENERJİSİYLE ÇALIŞAN ARABA GELİŞTİRDİ
-
Miktat Bozkan 89 SÖYLEŞİ PROGRAMI DÜZENLEDİK
-
Miktat Bozkan 78 BİLGİ YARIŞMASI
-
Miktat Bozkan 117 KERMES ETKİNLİĞİMİZ
-
Miktat Bozkan 101 YİNE ŞAMPİYON
-
Miktat Bozkan 116 “TÜRKİYE YÜZYILINDA ANTRENÖRLERİN YETİŞTİRİLMESİ VE ÖNERİLER”
GÜNEYSU SPOR LİSESİ VOLEYBOL TAKIMI 2. LİG DE
Voleybol Bölgesel Ligi Erkekler Rize Grubu takımlarından Güneysu Spor Lisesi Klübü Voleybol takımı, Voleybol Bölgesel Lig final maçlarını 1'inci olarak tamamlayarak Voleybol 2. Ligi'ne yükseldi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20200122121435i.jpg)
Voleybol Bölgesel Ligi Erkekler Rize Grubu takımlarından Güneysu Spor Lisesi Klübü Voleybol takımı, Voleybol Bölgesel Lig final maçlarını 1'inci olarak tamamlayarak Voleybol 2. Ligi'ne yükseldi.
Gümüşhane'de düzenlenen final maçlarında Tokat Pazar Spor'u 3-2 ve Erzurum Gençlik Spor'u 3-1 mağlup ederek 5 puanla grubunu şampiyon tamamladı ve adını 2. Lig takımları arasına yazdırdı.
Güneysu Spor Lisesi Voleybol takımı, 4 takımın mücadele ettiği Bölgesel Lig Erkekler Rize Grubunu 9 puanla namağlup 1'inci olarak tamamlayarak final grubuna yükselmişti.
Etiketler: