![](images/avatar/0.jpg)
Sinan TAKAOĞLU
- Tarih: 2.11.2021 Okunma: 338
Okuldan Benzer Haberler
-
Elif KULDAŞ 375 DEĞERLER EĞİTİMİ ŞUBAT AYI ETKİNLİĞİMİZ: "ASKIDA EKMEK"
-
Sinan TAKAOĞLU 338 EN GÜZEL DEĞERİM: YARDIMSEVERİM
-
SİNAN TAKAOĞLU 803 KÜLLİYE İNŞA EDİYORUZ
-
SİNAN TAKAOĞLU 557 KALKANDERE DAĞDİBİ ORTAOKULU E-TWINNING PROJESİ
-
434 "Dağdibi İlkOrta Okulu Öğrencileri Atlarla Buluşuyor" Hamsi Şenliği...
EN GÜZEL DEĞERİM: YARDIMSEVERİM
Tüm öğrencilerimize bot ve mont yardımı yaptık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/425691635836546.jpeg)
Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Değerler Okulu Projesi kapsamında belirlediğimiz "Yardımseverlik Değeri" ile ilgili ilk faaliyetimizi gerçekleştirdik. İş adamlarımızın destekleriyle öğrencilerimizde yardımseverlik, dayanışma, paylaşma duydularını geliştirmek ve örnek davranış oluşturma adına tüm öğrencilerimize bot ve mont yardımı yaptık. Yardımlaşmanın sıcaklığı öğrencilerimizin yüzlerini güldürdü. Projemize destek olan herkese teşekkür ediyoruz.
Etiketler: