![](images/avatar/0.jpg)
Hızır SEFERİNOĞLU
ARDEŞEN - ARDEŞEN NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU
- Tarih: 14.12.2019Okunma: 829
Okuldan Benzer Haberler
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 197 TÜRKÇESİ VARKEN…
-
Dursun Ali DEMİROK 232 CAMİLER VE DİN GÖREVLERİ HAFTASI ETKİNLİĞİMİZDEN
-
ÜLKÜ AĞGÜL 164 MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI PROGRAMI DÜZENLEDİK
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 144 YAZARLARIMIZLA GURURLUYUZ!
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 526 Z-KÜTÜPHANE GİDEN YOLLARDA ZENGİN
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 605 MEHMET ÂKİFE MEKTUP VAR
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 903 İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ
-
AYŞE GİRGİN ÇATAN 451 THE EUROPEAN DAY OF LANGUAGES
-
Hüseyin İZZETHAN 619 5,6,7 VE 8. SINIFLARA HAZIR BULUNUŞLUK SINAVLARINI YAPTIK.
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 825 4x4LÜK ÇOCUĞUM KİTAP OKUMA PROJEMİZ
KOÇLUK SİSTEMİMİZ HARİKA İŞLİYOR
Okulumuzda uygulanmakta olan LGS Koçluk sistemi kapsamında 8D öğrencileri Matematik Öğretmeni Eyüp SEÇER, Okul Rehber Öğretmeni Hüseyin İZZETHAN ve Beden Eğitimi Öğretmeni Neslihan AKCANCA tarafından evlerinde ziyaret edildiler.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191214135009S.jpg)
Ziyaretlerde öğrencilerin eğitim koçu Neslihan Hocamız tarafından velilere gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Okul Rehber Öğretmeni ise öğrencilerin çalışma koşullarının nasıl olması gerektiği ve nasıl çalışmaları gerektiği ile ilgili detaylı bilgilendirmeler de bulundu. Matematik Öğretmenimiz Eyüp Seçer ise öğrencilerin motivasyonunu artırıcı konuşmalarla sürece destek verdi. Ayrıca Neslihan Hocamız, kendi koçluk sistemindeki öğrencileri sabah kahvaltısında ağırlayarak öğrencilere destek oldu. Hocalarımıza bu özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.
Etiketler: