![](images/avatar/0.jpg)
Cevahir KAYA
MERKEZ - Kendirli Şehit Azim ÖZDEMİR İlkokulu
- Tarih: 15.10.2019Okunma: 585
Okuldan Benzer Haberler
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 840 ŞEB-İ ARUS
-
Emine KARAKAŞ 769 KIDS ARTS ADVENTURES İSİMLİ PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
Cevahir KAYA 788 UZAKTAN PROJE, YAKINDAN İLGİ
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 774 OTİZMİN FARKINDAYIZ
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 886 EVİMDE KALIYORUM BİTKİMİ DİKİYORUM
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 939 EVİMDE KENDİME YETİYORUM
-
Turgay OKUMUŞ 671 SAYGI DEĞERİ İÇİN SAYGIDEĞER ÇALIŞMA
-
Cevahir KAYA 814 10. eTwinning ULUSAL KONFERANSI İÇİN ANTALYADAYDIK
-
AYŞE KALYON GÜNTÜRK 1400 Burası TÜM DERSLER durağı
-
Cevahir KAYA 700 DERSİMİZ DRAMA
TEKNOLOJİK BİRLER
Kendirli Şehit Azim Özdemir İlkokulu 1-A Sınıf Öğretmeni Cevahir KAYA, öğrencileriyle birlikte 29 Harf 29 Etkinlik adlı e-Twinning projesine katıldılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191015215134).jpg)
Kendirli Şehit Azim Özdemir İlkokulu 1-A Sınıf Öğretmeni Cevahir KAYA, öğrencileriyle birlikte katıldığı 29 Harf 29 Etkinlik adlı e-Twinning projesinde her ay bir Web 2.0 aracı kullanımını öğreniyorlar. Proje etkinliklerini ders müfredatı ile bütünleştirme amacı taşıyan projede, okuma yazma sürecinde ekim ayında Word Art programı ile öğrenciler kelime bulutları oluşturdu. Öğrencilere küçük yaşlardan itibaren teknolojiyi amaca dönük kullanma ve teknolojik araçların fayda sağlayan yönünü keşfetmelerine yardımcı olmak da amaçlanmaktadır.
Etiketler: