![](images/avatar/0.jpg)
Feridun Ümran KANDİL
- Tarih: 28.09.2019Okunma: 865
Okuldan Benzer Haberler
-
Mehmet KODALAK 51 DOĞA, SPOR VE SAĞLIKLI YAŞAM
-
Yunus CEYLAN 810 TEVFİK İLERİ MTAL OKUL-İŞLETME İŞBİRLİĞİ VE OKUL DIŞI ÖĞRENME
-
Feridun Ümran KANDİL 766 ATÖLYELERİMİZ TEKNOLOJİ İLE BULUŞUYOR.
-
Sevilay SEKMAN 1246 OKULUMUZ RİZE!
-
Feridun Ümran KANDİL 865 TEVFİK İLERİ MTAL RİZE GAZİLERİYLE BULUŞUYOR
-
881 KÖY OKULU YARDIMSEVERLİK PROJESİ
-
403 KÖY OKULU YARDIMSEVERLİK PROJESİ
-
435 KENDİ USTANI KENDİN YETİŞTİR
-
499 DÜRÜST OL, DÜRÜST YAŞA
-
566 TÜRKİYE DE ÇAYIN TEK OKULUNDAN TOHUMDAN BARDAĞA
TEVFİK İLERİ MTAL RİZE GAZİLERİYLE BULUŞUYOR
Gazilerimiz, şanlı tarihimizin ebedi kahramanları, destansı tarihimizin yaşayan abideleri, milletimizin bağımsız olma şuurunu diri tutan efsaneleri ve Türk vatanseverliğinin,Türk kahramanlığının, Türk fedakarlığının ölümsüz destanıdır.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190928104813.jpg)
Tevfik İleri MTAL, Rize İl Jandarma Komutanlığı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Rize ili Şehit ve Gaziler Derneğinin ortak çalışması ile öğrencilerimize vatan millet sevgisini kazandırmak amacını güttüğümüz bu etkinliğimiz; İl Jandarma Binbaşı Umut Tunalı'nın Vatan Sevgisi adlı konuşması, Rize Gazilerimiz Mehmet Duman, Nejdet TECİMER, Muammer KAYIŞ, Eyyüp KÜÇÜKAYDIN'ın anılarını gençlerimizle paylaşması ve öğrencilerimizin elleriyle ürettiği İkram çayımızın misafirlerimize hediyesi ile son bulmuştur.
Etiketler: