DENİZDEN ESİNTİLER ŞİİR DİNLETİSİNE İZLEYİCİLERDEN TAM NOT

Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından ‘Deniz, Aşk ve Vatan” temalı Denizden Esintiler isimli şiir dinletisi Çayeli Öğretmenevi ASO’da gerçekleştirildi.

18 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilen ve yoğun katılımın  olduğu programa  Çayeli Kaymakamı  Mehmet Öztürk, Çayeli Belediye Başkanvekili Yusuf  Ziya Şerifoğlu,  İl Milli Eğitim Müdürü  Yaşar Koçak,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Salih Yelkenci, Büyükköy Belediye Başkanı Hamza Saruhan, Rize Liman Başkanı  Uğur Uzunoğlu  ve Çayeli Milli  Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin’ın   yanısıra birçok   okul müdürü, öğretmen, öğrenci   ve davetli katıldı.

Dinletide; Sezai KARAKOÇ, Necip Fazıl KISAKÜREK, Cemal SAFİ, Arif Nihat ASYA, Ahmet Selçuk İLKAN, Atila İLHAN, Can YÜCEL gibi birçok ünlü şairin şiiri ve halk türkülerimiz öğrencilerimiz tarafından seslendirildi. Yaklaşık bir saat süren program büyük beğeni topladı. Müzik öğretmeni Oğuzhan Bektaşoğlu’nun bağlamasıyla katkı sunduğu dinleti  Çay TV Program yapımcısı Birsen Erten’in seslendirdiği şiirle sona erdi.Etiketler:   

YORUMLAR


Henüz yorum yazılmadı