![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 19.04.2019Okunma: 767
Okuldan Benzer Haberler
-
Duygu ÇOLAK AVCI Sevde ALTUNAY 499 PERMAKÜLTÜR DOĞAMIZDA VAR E TWİNNİNG PROJEMİZ
-
BİNNUR KILIÇ 946
-
BİNNUR KILIÇ 780 DENEY(E)LİM BİRLİKTE LET'S EXPERIMENT ETWİNNİNG PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
BİNNUR KILIÇ 729 ROBOTICS IQ ETWINNING PROJEMİZİN ÇALIŞMALARI
-
BİNNUR KILIÇ 786 STEM AT SCHOOL(OKULDA STEM) ETWİNNİNG PROJEMİZİ TAMAMLADIK
-
Binnur KILIÇ 818 OKULUMUZDA AFETLERE HAZIRLIK TATBİKATI
-
Binnur KILIÇ 854 SIFIR ATIK PROJESİ RİÇEV GEZİSİ
-
Binnur KILIÇ 1108 OKUL DIŞI ÖĞRENME ORTAMLARI MESLEK TANITIM GEZİSİ
-
Binnur KILIÇ 911 LÖSEMİ FARKINDALIK
-
Binnur KILIÇ 665 KAHRAMAN ASKERLERİMİZE SELAM
''TRAFİKTE ÖNCE SEN ÖRNEK OL!''
Çayeli Merkez Anaokulu olarak okul veli işbirliği ile ''Trafikte Önce Sen Örnek Ol...'' projesi kapsamında tasarlanan hava,kara ve su taşıtlarının sunulduğu sergi açılışı 18.04.2019 perşembe günü gerçekleştirildi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190419170701.jpg)
Açılışa İlçe Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOÇAK, Rize İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Salih YELKENCİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin ŞAHİN başta olmak üzere birçok kurum müdürü ve idari amirleri katıldı. Çayeli Merkez Anaokulu Müdürü Binnur KILIÇ açılışta yaptığı konuşmasında "Çayeli Merkez Anaokulu olarak yola çıkış noktamız trafikte farkındalık kazandırmak ve trafik kuralları konusunda toplumu bilinçlendirmektir. Okul olarak imza attığımız projelerde velilerimizin desteği ve katılımlarından son derece gururluyuz, çocuklarımıza değer katacak yeni projelerde de beraber olmayı ümit ediyoruz. " diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.
Sergi öncesi Çayeli Merkez Anaokulu öğrencileri İlçe Emniyet güçleri eşliğinde farkındalık yürüyüşü gerçekleştirdiler. Yürüyüş Çayeli Merkez halkı tarafından oldukça dikkat çekti.
Etiketler: