![](images/avatar/0.jpg)
Sami Kemal OĞUZ
ARDEŞEN - ARDEŞEN NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU
- Tarih: 18.04.2019Okunma: 537
Okuldan Benzer Haberler
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 196 TÜRKÇESİ VARKEN…
-
Dursun Ali DEMİROK 232 CAMİLER VE DİN GÖREVLERİ HAFTASI ETKİNLİĞİMİZDEN
-
ÜLKÜ AĞGÜL 164 MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI PROGRAMI DÜZENLEDİK
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 144 YAZARLARIMIZLA GURURLUYUZ!
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 525 Z-KÜTÜPHANE GİDEN YOLLARDA ZENGİN
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 605 MEHMET ÂKİFE MEKTUP VAR
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 902 İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ
-
AYŞE GİRGİN ÇATAN 451 THE EUROPEAN DAY OF LANGUAGES
-
Hüseyin İZZETHAN 619 5,6,7 VE 8. SINIFLARA HAZIR BULUNUŞLUK SINAVLARINI YAPTIK.
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 825 4x4LÜK ÇOCUĞUM KİTAP OKUMA PROJEMİZ
OYUNCAK TOPLAMA ETKİNLİĞİMİZ GÜZEL SONUÇLANDI
Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu olarak yürütülen oyuncak toplama etkinliğimiz güzel sonuçlara ulaştı. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin de desteğiyle toplamda dokuz koli oyuncak toplanmıştır.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190418095306.jpg)
Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu olarak yürütülen oyuncak toplama etkinliğimiz güzel sonuçlara ulaştı. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin de desteğiyle toplamda dokuz koli oyuncak toplanmıştır. Toplanan oyuncakları öğrencilerimiz Malatya´nın Kuluncak ilçesindeki Kızılhisar İlkokulu ve Kızılhisar Ortaokulundaki arkadaşlarına göndermişlerdir. Gönderilen hediye oyuncaklar kardeş okulumuza ulaşmıştır. Bu fikirle kardeş okullar arasında köprü kurulmasını sağlayan başta Sosyal Bilgiler öğretmenimiz Arif TEMUR olmak üzere, emeği geçen tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize çok teşekkkür ediyoruz.
Etiketler: