![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 22.01.2019Okunma: 373
Okuldan Benzer Haberler
Her Okula Bir Halk Oyunları Ekibi Projesi
Değişik yöre oyunlarıyla Kalkanderemiz şenlenecek
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190122152938.jpg)
Geçen eğitim öğretim döneminde Atatürk İlk-ortaokulunda başlatılan çalışmayla okulumuz Akçabat yöresi oyunları oynayan bir halk oyunları ekibi kazandı. Bu çalışmadan sonra tüm okullarımızda proje kapsamında değişik yöreleri de oynayabilecek halk oyunları
Etiketler: