SPORLARI için arama sonuçları...
Fotoğraf Başlık
LİSELER ARASI 3*3 KIZLAR BASKETBOL TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ LİSELER ARASI 3*3 KIZLAR BASKETBOL TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
Çay Meskeki ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye liseler arası Okul sporları Genç A 3*3 Kızlar Basketbol şampiyonasında 3 .lük maçında İspartayı yenerek Türkiye 3.sü oldu.

ALİ YAZICI
SPOR TIRMANIŞI SPOR TIRMANIŞI
Spor tırmanışında damga vurduk

Muzaffer berat Güney
TIRMANIŞTA İL ŞAMPİYONLUĞU TIRMANIŞTA İL ŞAMPİYONLUĞU
Okul sporları tırmanış branşlarında okul olarak minikler de il birincisi yıldızlarda il ikinciliği B gençlerde il ikinciliği A gençlerde il üçüncüsü olduk.

Hakan ŞİNOFOROĞLU
YILDIZ ERKEKLERİMİZ HENTBOLDA İL ÜÇÜNCÜSÜ YILDIZ ERKEKLERİMİZ HENTBOLDA İL ÜÇÜNCÜSÜ
Rize Okul Sporları kapsamında il genelinde düzenlenen hentbol turnuvasında Yıldız Erkekler kategorisinde yarışan okul takımımız il üçüncüsü oldu.

Güven Şahin
HENTBOLDA KÜÇÜK ERKEKLERİMİZ İL İKİNCİSİ HENTBOLDA KÜÇÜK ERKEKLERİMİZ İL İKİNCİSİ
Rize Okul sporları kapsamında il genelinde yapılan hentbol turnuvasında okulumuz Küçük Erkekler kategorisinde il ikincisi oldu.

Güven Şahin
3X3 OKULUMUZ KIZ BASKETBOLDA RİZE ŞAMPİYONU OLDU 3X3 OKULUMUZ KIZ BASKETBOLDA RİZE ŞAMPİYONU OLDU
Okulumuz, okul sporlarının düzenlediği 3×3 Gençler A Basketbol müsabakasında İlimizde 1. olup 27 Mayısta İzmirde düzenlenecek olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazanmıştır.

ALİ YAZICI
BİLEK GÜREŞİNDE BÖLGE İKİNCİLİĞİ HAYIRLI OLSUN. BİLEK GÜREŞİNDE BÖLGE İKİNCİLİĞİ HAYIRLI OLSUN.
Gümüşhane ilinde düzenlenen Okul Sporları Bilek Güreşi müsabakalarında okulumuz öğrencisi Muhammet KANTAR 55 kg sağ kolda ikinci olarak Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.

HADİ GEÇİM
HEDEFE DOĞRU HEDEFE DOĞRU
Okul sporları dart gençler il birinciliği müsabakalarına katılan okulumuz hem kız hem de erkek kategorisinde il üçüncüsü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Muzaffer berat Güney
BASKETBOLDA BÜYÜK BAŞARI BASKETBOLDA BÜYÜK BAŞARI
Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi Yıldız Erkekler Basketbol Takımımız grup 1.si olarak Türkiye Yarı Finallerine katılmaya hak kazandı.

Adem AĞZIKARA
ÇAMLIHEMŞİN ÇPAL ORYANTİRİNG İL BİRİNCİSİ ÇAMLIHEMŞİN ÇPAL ORYANTİRİNG İL BİRİNCİSİ
RTE Üniversitesi Ardeşen Yerleşkesinde düzenlenen Okul Sporları Gençler Kız-Erkek İl birinciliği müsabakalarına katılan okulumuz yarışmada büyük bir başarı alarak bizleri gururlandırdı. Genç Kız A Kategorisi il 1.si Genç Kız B Kategorisi il 2.si Genç Erkek A Kategorisi il 3.sü Genç Erkek B Kategorisi il 2.si olmuştur. Genç Kız A kategorisi ve bireyselde derece yapan 4 öğrencimizTokat Niksar da düzenlenecek olan Oryantiring Gurup müsabakalarında ilimizi temsilen katılacaklardır. Öğrencilerimizi tebrik eder, Niksarda düzenlenecek yarışmalarda başarılar dileriz.

Muzaffer berat Güney
ÖĞRENCİMİZ ALİ KILINÇ GREKOROMEN TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONU OLDU ÖĞRENCİMİZ ALİ KILINÇ GREKOROMEN TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONU OLDU
Öğrencimiz Ali Kılınç okul sporları müsabakaları kapsamında, Zonguldak'ta yapılan Gençler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonasında 65 kg da Türkiye şampiyonu olmuştur. Emeği geçen antrenörlerini ve öğrencimizi tebrik ederiz.

Miktat Bozkan
BİLEK GÜREŞİ İL BİRİNCİLİĞİ BİLEK GÜREŞİ İL BİRİNCİLİĞİ
Bilek güreşi yarışmalarında öğrencimiz 50 kilo sol kolda il birincisi

Ümit Pulatlı
MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ
Genç Kızlar Masa Tenisi yarışmasında okulumuz il birincisi

Ümit Pulatlı
RİZE OKUL SPORLARI RİZE OKUL SPORLARI
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Rize Okul Sporları Masa Tenisi A gençler müsabakaları

ERCAN KÖROĞLU
OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG İL MÜSABAKALARINDA BAŞARI ELDE ETTİK OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG İL MÜSABAKALARINDA BAŞARI ELDE ETTİK
Okul Sporları Oryantiring İl Müsabakalarında Yıldızlar Kategorisinde Kızlar İl Birincisi, Erkekler ise İl İkincisi oldu.

Fatih KOÇ
OKUL SPORLARI OKUL SPORLARI
Okulumuz Bocce Yıldız Erkekler kategorisinde ilimizi Antalyada temsil edecektir.

Samet ŞEN
OKULUMUZ KIZ FUTSAL TAKIMI RİZE İL İKİNCİSİ OLDU OKULUMUZ KIZ FUTSAL TAKIMI RİZE İL İKİNCİSİ OLDU
Okulumuz Kız Futsal Takımı 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları A Modülü Genç A Bayanlar Rize İl İkincisi oldu.

Hakan HİNDİSTAN
OKUL SPORLARI ATLETİZM TAKIMIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI OKUL SPORLARI ATLETİZM TAKIMIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI
Okul sporları atletizm takımımız Erzincan'da düzenlenen bölge şampiyonasında küçük kızlar , büyük kızlar ve büyük erkekler branşlarında; 1 birincilik , 2 ikincilik , 14 üçüncülük ve toplamda 17 madalya kazandı.

Nurettin ŞİMŞEK
OKULUMUZ MASA TENİSİ TAKIMI TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU OKULUMUZ MASA TENİSİ TAKIMI TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU
Aksu Atatürk Ortaokulu masa tenisi takımımız, Sinop'ta okul sporları kapsamında düzenlenen küçük kızlar masa tenisi Türkiye şampiyonasında , Türkiye birincisi oldu.

Nurettin ŞİMŞEK
ÇAYELİ DENİZCİLİK LİSESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇAYELİ DENİZCİLİK LİSESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONU
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Rafting Federasyonu iş birliğinde düzenlenen Rafting Okul Sporları Türkiye Finalleri sonucunda, Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Sporları Gençler Rafting Türkiye Şampiyonu oldu.

Oğuz ÇELİK
RİZE BORSA İSTANBUL MTAL‘İN RİZE OKUL SPORLARI BİLEK GÜREŞİ GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASINDAKİ BAŞARISI RİZE BORSA İSTANBUL MTAL‘İN RİZE OKUL SPORLARI BİLEK GÜREŞİ GENÇLER B İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASINDAKİ BAŞARISI
2021-2022 Rize Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler B İl Birinciliği Yarışması

Belkız Delihasan
ÇAMLIHEMŞİN ÇPAL DARTDA HEDEFE DOĞRU ÇAMLIHEMŞİN ÇPAL DARTDA HEDEFE DOĞRU
Okulumuz Çamlıhemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Sporları Yıldızlar Gençler Dart Bölge Müsabakalarında Kızlar DART Takımımız Bölge Birincisi Olmuştur.

Osman ASLIYÜKSEK
PAZAR FEN LİSESİ'NDE BASKETBOL GELENEĞİ PAZAR FEN LİSESİ'NDE BASKETBOL GELENEĞİ
17-26 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılan Okul Sporları Basketbol Genç Erkekler ve Genç Kızlar il birinciliği müsabakalarında kızlarda birinci olarak bölge finallerindeki yerimizi aldık.

Kamil GÖRMÜŞ
BASKETBOL TURNUVASI BASKETBOL TURNUVASI
Rize Okul sporları genç Bayanlar (A) Basketbol İl Üçüncüsü

MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ
ÇAYELİ SU SPORLARI MERKEZİ PROJESİNİN AÇILIŞI RİZE VALİSİ KEMAL ÇEBER TARAFINDAN YAPILDI ÇAYELİ SU SPORLARI MERKEZİ PROJESİNİN AÇILIŞI RİZE VALİSİ KEMAL ÇEBER TARAFINDAN YAPILDI
Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde faaliyet gösteren Çayeli Denizcilik Lisesi Spor Kulübü Derneğince İçişleri Bakanlığından destek alan ‘Çayeli Su Sporları Merkezi ’ projesinin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Rize Valisi Kemal Çeber, Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, Çayeli Kaymakamı Mehmet Öztürk, Pazar Kaymakamı Ayhan Terzi, İstanbul eski milletvekili ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Nusret Bayraktar, Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, Rize Emniyet Müdürü Nureddin Gökduman, Rize Liman Başkanı Uğur Uzunoğlu, Rize Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Salih Yelkenci, Çayeli Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şahin, Çayeli Emniyet Müdürü Adnan Çarıkçı, Çayeli’nde bulunan kulüplerin başkanları, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

OĞUZ ÇELİK
RİZE STK FUARINDA İLGİ ODAĞI OLDUK RİZE STK FUARINDA İLGİ ODAĞI OLDUK
Çayeli Denizcilik Lisesi Spor Kulübü Derneği olarak 05-06 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen Rize Sivil Toplum Fuarına katıldık. 05 Aralık saat 18.00'da İsmail Kahraman Kültür Merkezinde gerçekleştirilen sahne programında Çayeli Denizcilik Lisesi Spor Kulübü Derneği 2019 yılında yürüttüğü projelerle Rize'ye Değer katan sivil toplumu seçilerek ödüllendirilmiştir.

OĞUZ ÇELİK
MİLLİ KÜLTÜR ÖĞELERİMİZ MİLLİ KÜLTÜR ÖĞELERİMİZ
4-B sınıfı velilerin desteğiyle sınıfta milli kültür öğelerimizin sergilendiği bir müze oluşturdu.

Gülsüm METOĞLU
ÖĞRENCİLERİMİZ ANTALYA ANTİK LİKYA KENTİNDE ÖĞRENCİLERİMİZ ANTALYA ANTİK LİKYA KENTİNDE
Çayeli Doğa Sporları Kulübü nün organizasyonu ile sporcu öğrencilerimiz Antalya Likya Antik Kentinde bir hafta kamp yaptı.

CENGİZ AZMAN
KORİDOR VE SINIFLARA SANTRANÇ KOYMANIN DÖNÜTÜ: İL 1.LİĞİ KORİDOR VE SINIFLARA SANTRANÇ KOYMANIN DÖNÜTÜ: İL 1.LİĞİ
Okul sporları satranç turnuvasında okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz ilk günü galibiyetlerle tamamladılar.

Çayeli Denizcilik Lisesine Gençlik ve Spor Bakanlığından proje desteği Çayeli Denizcilik Lisesine Gençlik ve Spor Bakanlığından proje desteği
Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 2018 yılı Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Detek Programı I.Çağrı Dönemi kapsamında hazırlanan “Az Destek Çok Şampiyon” isimli proje kabul edildi.

Spor Tırmanışında Türkiye 5.liği Spor Tırmanışında Türkiye 5.liği
Okul Sporları Spor tırmanışı müsabakalarında iki ferdi sporcuyla katıldığımız müsabakalarda öğrencimiz Muhammet Ali ALBARDAK il ikincisi olmuş ve Malatya'da düzenlenen Türkiye FinallerindeTürkiye 5.si olarak bizleri gururlandırmıştır. Öğrencimizi Tebrik eder Başarıların devamını dileriz.

Muzaffer Berat GÜNEY
SAMSUN GRUP MÜSABAKALARI SAMSUN GRUP MÜSABAKALARI
Okul sporları Oryantiring Türkiye Grup müsabakalarında öğrencilerimiz 19 Mayıs Üniversitesi kampüsünde ilimizi temsil etmişlerdir. Başarı ve gayretlerinden dolayı öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Muzaffer Berat GÜNEY
ORYANTİRİNGDE HEDEFE DOĞRU ORYANTİRİNGDE HEDEFE DOĞRU
Okul sporları Oryantiring branşında 4 kategoride mücadele eden öğrencilerimiz okulumuza 4 kupa kazandırmış ve 5 öğrencimiz bireysel branşta başarı sağlayarak Samsun'da düzenlenecek olan Oryantiring Türkiye grup müsabakalarında ilimizi temsil etmeye hak kazanmışlardır. Başarılarından dolayı öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Muzaffer Berat GÜNEY
BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN KONUĞU OLDULAR BAŞARILI ÖĞRENCİLERİMİZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN KONUĞU OLDULAR
Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin ŞAHİN 08.05.2019 tarihinde Okul Müdürü Emre YILDIRIM ve öğrencilerimiz Efe ERTEN ile Pınar GÜMÜŞLER´i makamında kabul etti. Öğrencilerimizi satranç ve yüzme müsabakalarında il 2. si olmaları hasebiyle tebrik etti, ödüllendirdi.

EMRE YILDIRIM
YÜZME VE SATRANÇ MÜSABAKALARINDA İL 2. Sİ OLDUK YÜZME VE SATRANÇ MÜSABAKALARINDA İL 2. Sİ OLDUK
Okulumuz öğrencisi Efe ERTEN “Bahar Bayramı" kapsamında 04-05 Mayıs 2019 tarihlerinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kampüs Yaşam Merkezi’nde düzenlenen Satranç Turnuvasında kendi kategorisinde il 2. si olmuştur.

EMRE YILDIRIM
RİZE GENÇ KIZLAR VOLEYBOL TURNUVASINDA YARI FİNALDEYİZ RİZE GENÇ KIZLAR VOLEYBOL TURNUVASINDA YARI FİNALDEYİZ
Rize Gençlik Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Genç Kızlar Voleybol Turnuvasında mücadele eden takımımız guruplarda oynadığı son maçı 3-0' lık skorla kazanarak ismini yarı finale yazdırdı.

Tuncer AKDEMİR