Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
Kansere Dur De! Gastronomi Şenliği LÖSEV Sağlıklı Yaşam ve Farkındalık Eğitimi kapsamında okulumuzda “Kansere Dur De! Gastronomi Şenliği” düzenledik. Esra Kıran |
![]() |
SÖYLEŞİ PROGRAMI DÜZENLEDİK Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim görevlileri ile öğrencilerimiz arasında söyleşi programı gerçekleştirildi Miktat Bozkan |
![]() |
100. YIL 60m KISA MESAFE KOŞU YARIŞLARI Cumhuriyet'in 100. Yılı etkinlikleri kapsamında 60 metre kısa mesafe koşu yarışları yaptık. Osman TAŞOCAK ONUR BİRİNCİ AHMET HAMDİ OKUMUŞ NURETTİN ENGİNER |
![]() |
KAHOOT İLE ÖLÇME DEĞERLENDİRME Bilgisayar İşletmenliği kursu 3.modül sonunda kahoot uygulamasını kullanarak ölçme değerlendirme yaptık. Muhammed Abdullah CENGİZ |
![]() |
OKU!UYGULA!YAY! E-TWINNING PROJESİNE BİZ DE KATILDIK. Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6-B sınıfı olarak OKU!UYGULA!YAY! projesinin ikinci etabında biz de varız. Aylin KAYA KOTO |
![]() |
7 ADIMDA 7 BÖLGE PROJEMİZDE SONA YAKLAŞIYORUZ, MARMARA BÖLGESİNİ TANIYORUZ Çayırlı İlkokulu Minik Yıldızlar anasınıfı olarak başladığımız 7 Adımda 7 Bölge etwinning projemizin altıncı bölge tanıtımını gerçekleştirdik. Esma Çalhan |
![]() |
KİTAPLARIN SOHBET HAVASI İlçemizde başlatılan kitap okuma projesiyle kitapların çocuklara benimsetilmesi ve sosyalleşmesi Ahmet PABUCCİ |
![]() |
CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADIK ''Cumhuriyet de sensin onu yaşatacak olan da.'' dedik ve 29 Ekimi bayram havasında geçirdik. Ayşe ALTIN |
REHBERLİK SEMİNERİ "Çocuğum Okula Başlıyor" Mustafa DURAN |
|
DERSİMİZ DEMOKRASİ 2.sınıf öğretmeni Hümeyra KAYA ve öğrencileri, Hayat Bilgisi dersi “Bizi Yönetenler“temasında öğrenilenlerin kalıcılığını arttırmak ve yerinde öğrenmeyi sağlamak için Belediye Başkanımız Prof.Dr.Reşat KASAP’ı makamında ziyaret ettiler |
|
![]() |
Dünya Felsefe Gününü kutladık Dünya Felsefe Gününü kutladık |
![]() |
MÜNAZARA YARIŞMASI okul genelinde münazara yarışması |
REŞADİYE-KIZILAY-GENÇLİK MERKEZİ EL ELE Okulumuzun son haftası okul bahçemizde Kızılay-Gençlik Merkezi iş birliğinde kurulan platformlar ile öğrencilerimiz çeşitli sportif faaliyetlerde bulunarak eğlenceli bir gün geçirdi. |
|
![]() |
8.SINIFLAR İÇİN MESLEK TANITIM PROGRAMI DÜZENLENDİ Okulumuz 8.sınıf öğrencilerine yönelik meslek tanıtım programı düzenlendi. Panel havasında geçen programa R.T.E. Üniversite´si Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Doç. Dr. Bülent BAHÇECİ, Avukat Hande ŞARLANOĞLU, Polis memuru İsa AŞKAR ve Ersin AYDIN konuşmacı olarak katıldı ZAFER GÜNGÖR |