SurveyMonkey Anket Aracı

SurveyMonkey.com, çevrimiçi anketler ve anketler oluşturmak için kullanabileceğiniz popüler bir web sitesidir. Site, kullanıcıların anketlerini hızlı ve kolay bir şekilde tasarlamalarını, paylaşmalarını ve analiz etmelerini sağlar. İster pazar araştırması yapmak, ister müşteri memnuniyetini ölçmek veya istediğiniz herhangi bir konuda geri bildirim almak isteyin, SurveyMonkey.com tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak araçlara sahiptir.

SurveyMonkey.com’un kullanımı oldukça basit ve sezgiseldir. Kullanıcılar, anketlerini kendileri tasarlayabilir veya hazır şablonlardan birini seçebilirler. Şablonlar, geniş bir konu yelpazesini kapsar ve kullanıcılara zaman kazandırır. Ayrıca, anketlerinize fotoğraf, video ve metin ekleyebilir, çoktan seçmeli sorular, açık uçlu sorular ve derecelendirme soruları gibi farklı soru türlerini kullanabilirsiniz.

Ücretsiz kullanımda bir ankette 10 soru eklemeye ve 40 geri bildirim almaya izin veriliyor. Ücretsiz olarak çoktan seçmeli, onay kutusu, açılır menü, görsel oylama, açık uçlu soru gibi soru tipleri mevcut.

Surveymonkey.com Sitesine Gitmek İçin Tıklayın
YORUMLAR

Ben robot değilim seçeneğini işaretleyin.

  • Henüz yorum yazılmadı