- Tarih: 21.06.2019Okunma: 636
Okuldan Benzer Haberler
-
Yavuz ASLAN, Begüm BAHRİŞ, Emir KABOĞLU 69 ROTA ANKARA, ÜNİVERSİTE GEZİSİ
-
Yavuz ASLAN , Begüm BAHRİŞ, Emir KABOĞLU 53 ROTA ÇANAKKALE
-
FINDIKLI TOBB ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ AİLESİ 58 ÖĞRENCİLERİMİZLE "GELENEKSEL" İFTARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Hüseyin Aslan, Emir Erşat Kaboğlu 67 ORYANTRİNG İL BİRİNCİLİĞİ
-
Yavuz ASLAN 136 FINDIKLI'NIN KURTULUŞU
-
UĞUR ASLAN 65 KİTAP FUARI
-
Sevda AYAZ TAŞ 57 KURAN KURSUNDA HİTABET
-
YAVUZ ASLAN , DİREN ÖZTÜRK, MELİKE ZEYTİN, SEVDA AYAZ TAŞ 87 İLÇE HALK KÜTÜPHANESİNDE KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
-
Yavuz ASLAN 97 MİSAFİRİNİZ VAR
-
HAYRULLAH ARAS 102 K.E.K( KURANSIZ EV KALMASIN)
GEZELİM-GÖRELİM-ÖĞRENELİM
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün Kadim Şehirler Kutsal Mekanlar Uygulamasından yola çıkarak oluşturduğumuz Gezelim-Görelim-Öğrenelim projemizde bu yıl bir çok gezi düzenlendi.
2017-2018 eğitim öğretim yılında başlattığımız Gezelim-Görelim-Öğrenelim Projesinde geçen yıl Ankara-Konya-Erzincan-Çanakkle-Bursa-Aksaray gezileri düzenlenmişti. Bu eğitim öğretim yılında ise Giresun-Sinop güzergahlarındaki illeri gezerek projemize devam etmiş ve umre ziyaretimizle bu projemizi sonuçlandırdık. Öyleki kültür gezilerimizde kız öğrencilerimiz ile Trabzon- Giresun- Ordu, Samsun ve Sinop illeri gezilmiş, yarı yıl tatilinde ise umre ziyaretimizi gerçekleştirerek kutsal toprakları görme fırsatı bularak Asr-ı Saadetin huzurunu tüm benliğimizle hissettik.
Etiketler: