![](images/avatar/0.jpg)
Ozan ORHAN
MERKEZ - ELMALI ORTAOKULU
- Tarih: 9.03.2021 Okunma: 418
Okuldan Benzer Haberler
-
Yasemin SARIHAN 49 ELMALI ORTAOKULU KİTAP YAZDI
-
Yasemin SARIHAN 33 TÜRKİYE 2.Sİ OLAN ÖĞRENCİMİZ GENEL MÜDÜRLÜK VE İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ
-
Yasemin SARIHAN 45 ELMALI ORTAOKULUNDAN TÜRKİYE 2.LİĞİ
-
Tüm öğretmenler 43 ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ
-
Tüm öğretmenler 84 KİTAP KURDU
-
NACİ ERAYDIN 69 DEPREME FARKINDALIĞI EĞİTİMİ
-
ESRA AYDIN 72 TOMBİK OYUNU
-
Muhammet Atalay - Yasemin Sarıhan 63 RİZE KİTAP FUARI GEZİSİ
-
Tüm öğretmenler 61 KİTAP KURDU
-
Yasemin SARTIHAN 55 DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ
GÖNÜL RAHATLIĞIYLA OKULUM TEMİZ
Okulum Temiz Belgesi almaya hak kazandık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/338201615302222.jpeg)
Elmalı İlk /Ortaokulu olarak, Covid -19 Salgını sürecinde, Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından okullarımızdan istenen hijyen standartlarını tamamlayarak ''Okulum Temiz'' Belgesi almaya hak kazandık.
Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yapılan denetlemeler sonrasında almaya hak kazandığımız belge, Milli Eğitim Müdürümüz, Sn. Engin EMEN tarafından Okul Müdürümüz Uğur TÜFENK'e verilmiştir.
Okul olarak, salgın sürecinden geçerken ortaya koyduğumuz bu titiz tutumumuz devam edecektir.Kademeli normalleşme sürecinin ardından, yüz yüze eğitime geçişlerin gerçekleştiği bu dönemde, Sağlık Bakanlığımızın üzerinde önemle durduğu maske, mesafe ve hijyen kuralı öğrencilerimize ve velilerimize sıkça hatırlatılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.
Etiketler: