![](images/avatar/0.jpg)
MERYEM TURGUT
- Tarih: 5.03.2021 Okunma: 386
Okuldan Benzer Haberler
-
MERYEM TURGUT 514 ERDEM DERGİSİNİN 14. SAYISI OKUYUCUYLA BULUŞTU
-
MERYEM TURGUT 620 OKUL DIŞI ÖĞRENME TOMON ETKİNLİĞİ
-
579 İLK FELSEFE DERGİMİZ PARADİGMA YAYINLANDI
-
800 TİYATRO İLE İNGİLİZCE SINAVI
-
452 TOPRAĞA VE ÇEVREYE DOKUNMAK
-
465 TİYATRO İLE İNGİLİZCE SINAVI
-
469 FUAT SEZGİN VE İSLAM MEDENİYETİ SEMPOZYUMU
-
793 GELECEĞE MEKTUP
-
652 RSBLFM Yayında
-
395 Pansiyonda Kalan Öğrencilerimize Yönelik Sinema Etkinliği Gerçekleştiriyoruz
ÖĞRENCİMİZİN ŞİİRİ ULUSAL DERGİDE YAYIMLANDI
Okulumuz 11A Sınıfı Öğrencimiz Zeynur ER'in yazmış olduğu "Beni Sen İnandır" adlı şiiri 22 yıldır aralıksız yayımlanan iki aylık "Mavi Yeşil" dergisinde yerini aldı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20210305104157r.jpg)
Rize Sosyal Bilimler Lisesi, pandemi sürecinde bile akademik çalışmalarıyla kültür-sanat etkinliklerini birbirinden ayırmadan sürdürüyor. Okulumuzun dergilerinde adları geçen bazı öğrencilerimiz, bir süredir ulusal nitelikli yarışmalarda ve dergilerde adlarını duyurmayı sürdürüyor. Okulumuzun 11-A sınıfı öğrencisi Zeynur ER, okul dergilerini aşarak geniş çevrelere ulaşan yeni öğrencimiz. Zeynur ER, "Beni Sen İnandır" adlı şiiriyle 22 yıldır aralıksız yayımlanan iki aylık "Mavi Yeşil" dergisinde yerini aldı. Adı geçen "Mavi Yeşil" dergisinin Mart- Nisan 2021 tarihli 128. sayısında şiiriyle yer alan Zeynur ER adlı öğrencimizi tebrik ediyoruz.
Etiketler: