![](images/avatar/0.jpg)
SERPİL YILDIZ MAHMUTOĞLU
MERKEZ - Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 11.11.2020Okunma: 864
Okuldan Benzer Haberler
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 381 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN BEŞİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ TÜRKİYENİN DÜZCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 710 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN DÖRDÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ SIRBİSTANIN BELGRAD ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 675 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN ÜÇÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ ROMANYANIN KÖSTENCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 422 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İKİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ AVUSTURYANIN BAŞKENTİ VİYANADA GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 527 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İLK HAREKETLİLİĞİNİ MACARİSTANIN BAŞKENTİ BUDAPEŞTEDE GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 636 OKULUMUZ MAVİ OKUL ETİKETİ ALMAYA HAK KAZANDI
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 597 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 434
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 536 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE YAPBOZ ETKİNLİĞİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 450 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
RİZE HASAN KEMAL YARDIMCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ETWINNING PROJELERİNDE BÜYÜK BAŞARI
Hasan Kemal YARDIMCI Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eTwinning Kulübü Başarı İle Yürüttüğü Projelerden Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketlerini Almaya Hak Kazandı
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202011111421476.jpg)
Okulumuz bünyesinde yürütülmekte olan dört eTwinning Projemizden ikisi Avrupa Kalite Etiketi , iki tanesi de Ulusal Kalite Etiketi almaya hak kazanmıştır.Öğrencilerimiz eTwinning Kulübü bünyesinde gerçekleştirmiş olduğu bu projelerle birlikte; İngilizce Dil Becerilerini geliştirmiş, Web2.0 araçlarını etkili bir şekilde kullanmayı öğrenmiş ve sosyal alanda kendilerini özgüvenli bir şekilde ifade etme fırsatı yakalamışlardır. Bunun gibi daha bir çok kazanımla birlikte , kalite etiketlerini de alarak motivasyonlarını daha yüksek seviyeye taşıyan öğrencilerimiz uluslararası daha bir çok projeye devam etmektedir.
Etiketler: