Uğur KÖSE

MERKEZ - İl Milli Eğitim Müdürlüğü   
Okuldan Benzer Haberler

    HABER BULUNAMADI

TOBB ÖĞRENCİLERİ İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNE ÇARE ARIYOR...

İlimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu 3-B Sınıfı öğrencileri Öğretmenleri Meryem EĞRİOĞLU rehberliğinde Dünyadaki İklim Değişikliğine dikkat çeken CLIMATE ACTION PROJECT adlı projeye katılımcı oldular.

İlimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu 3-B Sınıfı öğrencileri Öğretmenleri Meryem EĞRİOĞLU rehberliğinde, iklim değişikliği konulu CLİMATE ACTİON PROJECT adlı projeye katılımcı oldular. Dünya genelindeki en büyük sorunlardan biri olan iklim değişikliğine dikkat çeken projeye 100’ün üzerinde ülkeden 1 milyonun üzerinde öğrenci katılım gösterdi.

6 kıtadan 6-22 yaş aralığındaki gençlerin sanal olarak birbirine bağlandığı ve dünyanın en acil sorunlarından iklim değişikliğine yönelik slogan ve fikir ürettiği projede iklim değişikliğinin nedenleri, etkileri üzerine paylaşımlarda bulunulacak ve çözüm yolları üzerinde beyin fırtınası yapacaklar.

Proje Koordinatörü Meryem EĞRİOĞLU ve öğrencilerini tebrik ediyor, projenin iklim değişikliği sorununa kalıcı çözümler üretecek bir şekilde sonuçlanmasını diliyoruz.Etiketler:   

YORUMLAR


Özlem SÜKÜT      23.10.2020     
Tebrikler hocam...

M
Meryem Eğrioğlu      19.11.2020     
Teşekkür ederim, öğretmenim