CENGİZ AZMAN
- Tarih: 19.06.2020Okunma: 606
Okuldan Benzer Haberler
-
Seval GÜMÜŞLER 313 DEMOKRASİ VE İSAN HAKLARI PANELİ
-
Yasemin ARICAN, Yalçın ARICAN 467 HİKAYE DİNLEME ETKİNLİĞİ
-
Zübeyda YALÇIN, İlknur KARAOĞLU 362 SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA KULÜBÜ KERMESİ
-
CENGİZ AZMAN 461 YENİDEN KAVUŞTUK
-
CENGİZ AZMAN 460 UZAKTAN EĞİTİMDE İLK HAFTA
-
CENGİZ AZMAN 486 OKULUMUZU HER YÖNÜYLE HAZIRLIYORUZ
-
CENGİZ AZMAN 510 OKULUM TEMİZ
-
CENGİZ AZMAN 478 ÖĞRENCİLERİMİZE KAVUŞTUK
-
CENGİZ AZMAN 691 SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL
-
CENGİZ AZMAN 840 PANDEMİ DÖNEMİNDE YARIM KALAN TABLOLAR RESİM SERGİSİ
GELECEĞE İKİ GÜZEL ESER
Yıllar, yıllar sonra bir gün bir Çayeli Liseli daha yüzlerce kupanın ve başarılı bir mazinin eserlerinin bulunduğu bu dolabın içinde iki eser görecek.
Merak edip açtığında bu güzel iki eserin birinde 1970 ÇAYELİ LİSESİ EFSANESİ (2019) binlerce Çayeli Liseli büyüğünün olduğuna ilk elli yıla şahitlik eden binlerce öğrenciyi, yüzlerce öğretmeni tanıyacak. Eminim o gün ki Çayeli Liseli saygıyla maziye selam gönderecek. Ve diğeri ÇAYELİ LİSESİ EFSANELERİ (2020) eserini görmek için kurdaleyi yavaşça ucundan çekerek açacak yine Çayeli Lisesi'nin ilk elli yılına şahitlik edenlerin yaşam hikayelerine ve eşsiz hatıralarına şahitlik edecek. Belki duygulanacak belki kelimeler boğazında düğümlenecek belki de gözleri dolacak. Bu şahitlik ona inanıyorum "İyi ki bu eserleri Çayeli Lisemizin geçmişinden geleceğine armağan ettiniz" dedirtecek.
Etiketler: