![](images/avatar/0.jpg)
CENGİZ AZMAN
- Tarih: 12.06.2020Okunma: 553
Okuldan Benzer Haberler
-
Seval GÜMÜŞLER 313 DEMOKRASİ VE İSAN HAKLARI PANELİ
-
Yasemin ARICAN, Yalçın ARICAN 467 HİKAYE DİNLEME ETKİNLİĞİ
-
Zübeyda YALÇIN, İlknur KARAOĞLU 362 SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA KULÜBÜ KERMESİ
-
CENGİZ AZMAN 461 YENİDEN KAVUŞTUK
-
CENGİZ AZMAN 460 UZAKTAN EĞİTİMDE İLK HAFTA
-
CENGİZ AZMAN 486 OKULUMUZU HER YÖNÜYLE HAZIRLIYORUZ
-
CENGİZ AZMAN 510 OKULUM TEMİZ
-
CENGİZ AZMAN 478 ÖĞRENCİLERİMİZE KAVUŞTUK
-
CENGİZ AZMAN 691 SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL
-
CENGİZ AZMAN 839 PANDEMİ DÖNEMİNDE YARIM KALAN TABLOLAR RESİM SERGİSİ
ÇAYELİ LİSESİ EFSANELERİ KİTABI ELİMİZDE
Çayeli Anadolu Lisesi nin mezunlarının ve ilk öğretmenlerinin biyografi ve hatıralarının yer aldığı Çayeli Lisesi Efsaneleri kitabının basımı tamamlanarak elimize ulaştı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/etkinlik_foto/dosya_202006261307468.jpg)
Kitap barındırdığı yasam hikayeleri ve tecrübeler dolayısıyla öğretmen ve öğrenciler için bulunmaz bir hazine. Okul müdürümüz Cengiz Azman ın organizesi ile 10 ay önce çalışmalara başlandı. Yoğun bir sürecin ardından mutlu sona ulaşıldı. Kitap mezunlarımız ve mensuplarımız tarafından ilgi ve mutlulukla karşılandı. Ayrıca okulumuzun 59. Yılı münasebetiyle bu kitap okul müdürümüz tarafından 50. Yılımıza armağan edildi. Ülkemizin her yanındaki mezunlarımıza ve mensuplarımıza ulaştırılıyor. Okulumuzun ikinci kitabı olan eserde emek veren herkese teşekkür ederiz. Hayırlı olsun.
Etiketler: