![](images/avatar/0.jpg)
Zeynep HELLAÇ AKSU
- Tarih: 20.04.2020Okunma: 850
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 273 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 281 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 86 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 178 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
KİTAP SOHBETİMİZİ RENKLENDİRDİK.
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 5-B sınıfı bibliyofilleri olarak kitap sohbetlerimize farklı etkinliklerle devam ediyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202004201127433.jpg)
E-twinning projemizin (Oku!Uygula!Yay! ) bu ayki kitabı DEDEM BİR KİRAZ AĞACI.(My grandfather was a cherry tree.) Kitabımızı okuma aşamasından sonra sıra sohbetine geldi.Online kitap sohbetimizi çeşitli etkinliklerle renklendirdik. İlk olarak kitabımızın ödüllü kısa filmini izledik.Daha sonra kitabımızın temasını içeren ve kitabımızı anlatan kelimelerden oluşan bir tema ağacını web-2 araçlarından olan kelime bulutunu kullanarak(Word Cloud) oluşturduk.Kelime bulutumuzu kiraz ağacı ile dizayn ettik.Daha sonra sohbetimizi gerçekleştirdik.Sohbetimizin akabininde kitabımızla ilgili resimleri Photo Talks programında hazırladığımız konuşma baloncuklarını kendi fikirlerimizle doldurduk.Eğlenceli yorumlar geldi.Öğrencilerimiz kendi çalışmalarında da bu programları uygulayabileceklerini ifade ettiler. Mutlu simalar ve ışıltılı gözlerle sohbetimizi sonlandırdık.Yeni kitabımızda yeni etkinlikler tasarlamak dileğiyle...
Etiketler: