![](images/avatar/4.jpg)
EMİN MAHMUTOĞLU
ARDEŞEN - MERKEZ FATİH İLKOKULU
- Tarih: 19.04.2020Okunma: 1006
Okuldan Benzer Haberler
-
İNCİ YILDIZ 81 MİSAFİRİNİZ VAR
-
KADİR DELİBAŞ 80 ATASÖZLERİ VE DEYİMLERİMİZ
-
Nursema Atagün,Pınar Gül ve Meryem Demircioğlu 137 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Emin Mahmutoğlu 83 TURŞULARIMIZ HAZIR
-
Emin Mahmutoğlu 221 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Gülüzar Yazar 157 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Göksel Yıldırımkaya 127 ÇÖMLEK YAPIYORUZ
-
Göksel Yıldırımkaya 155 YERLİ MALI HAFTASI
-
Emin Mahmutoğlu 270 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Emin Mahmutoğlu 161 MİSAFİRİNİZ VAR
KORUMA KALKANIM
Psikososyal destek eğitimlerimiz devam ediyor
Psikososyal destek eğitimleri kapsamında okulumuz 2.sınıf öğrencileriyle koruyucu kalkanım etkiniliğini yaptık.bu etkinlikte öğrenciler koronavirüsten korunmak için bir kalkan hazırladılar.Hazırlanan bu kalkanın içinde öğrencilerin aldıkları tedbirler,güçlü özelliklerini,kendilerini iyi hissettiren şeyleri ve kendilerine yardımcı olan kişileri yazdılar.bu etkinlikle öğrencilerin koronavirüse karşı dikkatlerini ve özgüvenlerini geliştirmeyi hedefledik.bu etkinlik uzaktan eğitimler kapsamında rehber öğretmen emin mahmutoğlu tarafından planlanıp 2.sınıf öğretmenlerimizce uygulatılmıştır.Öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz
Etiketler: