ALİ HAŞİMOĞLU
- Tarih: 20.03.2020Okunma: 858
Okuldan Benzer Haberler
-
ALİ HAŞİMOĞLU 756 KAMERUN’DA SU KUYUSU PROJEMİZ TAMAMLANDI!
-
ALİ HAŞİMOĞLU 806 "DOĞADAN DOĞALA, YUMURTALAR SOFRADA"
-
ALİ HAŞİMOĞLU 818 RİZE ÇÖZÜM KOLEJİ MEVLİDİ NEBİ ETKİNLİĞİ
-
ALİ HAŞİMOĞLU 876 KİTABIMI OKUYORUM, PUZZLE TAMAMLIYORUM PROJESİ
-
ALİ HAŞİMOĞLU 641 ÇÖZÜMLÜ ÖĞRENCİLERİMİZ BİLGE KUNDUZ ETKİNLİĞİNDE
-
ALİ HAŞİMOĞLU 873 ÇÖZÜM KOLEJİ MURADİYE KAMPÜSÜNE ZİYARET
-
ALİ HAŞİMOĞLU 840 RİZE ÇÖZÜM KOLEJİNDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU!
-
832 CUMA BAYRAMI
"ÇÖZÜM OKUYOR"
“Kitaplar bilginin, erdemin, kalkınmanın ve daha nice yüksek değerlerin sembolüdür.” Öğrencilerimize değer katmak, onların kitap okuma kültürüne katkıda bulunmak amacıyla her akşam saat 20.00 – 21.00 arası ailece kitap okuyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202003202253381.jpg)
Okulumuz kapsamında genellenecek ve bütün kitleye ulaşacak olan “ÇÖZÜM OKUYOR” projemize destek veren başta Sayın Valimiz Kemal ÇEBER’e ve öğrencimiz Kerem ÇEBER’e, Sayın Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK’a, Rize Eski Belediye Başkanımız Prof.Dr. Sayın Reşat KASAP’a, öğrencilerimizi kırmayarak onlara eşlik eden, onlarla bilinçlenip onlarla öğrenmeyi ön gören değerli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyor; sizleri her akşam“Kitaplar bilginin, erdemin, kalkınmanın ve daha nice yüksek değerlerin sembolüdür.” sözünün ışığında 20.00 – 21.00 arası ailecek kitap okumaya davet ediyoruz.
Etiketler: