![](images/avatar/0.jpg)
MUSTAFA KAPTAN
- Tarih: 11.03.2020Okunma: 759
Okuldan Benzer Haberler
-
Büşra Kolcu 478 "ETWINNING SCHOOL" BAYRAĞIMIZ OKULUMUZDA DALGALANMAYA BAŞLADI
-
Büşra Kolcu 519 ETWINNING ULUSAL VE AVRUPA KALİTE ETİKETLERİMİZİ TESLİM ALDIK
-
Büşra Kolcu 494 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE SONU ETKİNLİK VİDEOSU
-
Büşra Kolcu 479 OKULUMUZDAN ERZURUMA TUBİTAK ÇIKARMASI
-
Büşra Kolcu 493 ETKİLİ DERS İŞLEME YÖNTEMLERİ TOPLANTISI
-
Büşra Kolcu 662 ÖĞRETMENLERİMİZ EĞİTİMDE YENİ TEKNOLOJİK YÖNTEMLERİN KULLANIMA YÖNELİK ARAŞTIRMALARINI PAYLAŞTILAR
-
Büşra Kolcu 417 OKUL DIŞARDA GÜNÜ VE 28 MAYIS DÜNYA OYUN OYNAMA GÜNÜ
-
Büşra Kolcu 430 OKUL GAZETİMİZİN 3. SAYISI “MUTLU GELECEK BİZİMLE OLACAK”
-
Büşra Kolcu 467 İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
-
Büşra Kolcu 442 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
"HARFTEN ÖTE KADIN" PROJESİ SES GETİRMEYE DEVAM EDİYOR
"Harften Öte Kadın" şiddeti önleme ve şiddetle mücadele kapsamında ülke genelinde kadının önemini vurgulamak ve kadına şiddetle mücadeleye ilişkin öğrencilerde ve toplumda farkındalık oluşturma adına oluşturulmuş bir etwinning projesidir.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202003111159025.jpg)
Öğretmenimiz Adile KILIÇ'ın yürüttüğü projede "Bir Dizede Sen Kadın Desen" sloganıyla Türkiye'nin çeşitli illerinden 26 okul ve Azerbaycan'dan bir okul ile birlikte sosyal sorumluluk adına yola çıkıldı. Farklı illerden yaklaşık 237 öğrenciyle 4 ayı aşkın süredir kadının önemine ilişkin şiirler yazıldı, resimler yapıldı, muhabir olup elinde mikrofonla toplumun her kesiminden insanların kadının önemine ilişkin görüşleri alınarak yaşamın içinde bu sorumluluğu kazanma adına emek verildi. Öğretmenlerin öğrencilerde sosyal sorumluluk bilinci oluşturma, özgüven kazanmalarına yardımcı olma değerlerimizle iç içe yaşama, hertürlü bağımlılıktan uzak tutma ve sosyal yaşam becerisi kazanmaları adına onlara yeni yollar açılıyor. Öğrenci Resim ve Şiirlerinden Oluşan Kitap da bu proje ile çıktı. Kitap İlçe Kaymakamlığına, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Belediyemize ve İlçemizde bulunan Kadın Sığınma Evine gönderildi.
Projede emeği geçen başta okul Müdürümüz Sayın Mustafa Kaptan olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz.
Etiketler: